Paracetamol Polfa Łodź 500mg 20 tabletek

cena
3,50 zł
Ilość:
Producent Polfa Łódź
Pojemność 20szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Jedna tabletka zawiera jako substancję czynna 500mg Paracetamolu oraz substancje pomocnicze: Sorbitol (170mg), Skrobię ziemniaczaną, Powidon, Magnezu Stearynian.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu. Szczególnie zaleca się stosownie w przypadku bólu głowy, migrenach, w bólach reumatycznych, stawowych, mięśniowych i kostnych, w bólach kręgosłupa, pleców i barku, w nerwobólach, w bólu zębów i w bólach menstruacyjnych. Paracetamol wskazany jest jako lek przeciwgorączkowy w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Szczególnie przydatny jest w przypadku nadwrażliwości na salicylany.

Działanie

Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo w sposób zbliżony do salicylanów. Pozbawiony jest większości ich działań niepożądanych. Obniża tylko temperaturę chorobowo podwyższoną nie wpływając na prawidłową ciepłotę ciała. Nie działa przeciwzapalnie.

Dawkowanie

Tabletki Paracetamol stosuje się doustnie, zwykle 1-2 tabletki jednorazowo. W utrzymującym się bólu dawkę tę można powtórzyć maksymalnie do 4 razy dziennie przyjmując lek w odstępach co najmniej 4 godzinnych.

Przeciwwskazania

Uczulenie na paracetamol lub inne składniki leku oraz ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej. Nie zaleca się stosowania paracetamolu w pierwszych trzech miesiącach ciąży. Nie można go stosować po nadużyciu alkoholu oraz w sytuacjach uzależnienia od alkoholu.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Paracetamol Polfa Łodź 500mg 20 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Paracetamol Polfa Łodź 500mg 20 tabletek kupili także:

Hydrominum 30 tab

Przyczyn nadmiernego gromadzenia wody w organizmie może być wiele. Są to przede wszystkim nieodpowiednia dieta z dużą zawartością soli, styl życia- zbyt mało ruchu i dużo stresu. U kobiet woda gromadzi się w organizmie przed lub w czasie cyklu miesiączkowego oraz podczas stosowania antykoncepcji, czy hormonów. Zatrzymaniu wody w organizmie sprzyja też gorące i suche powietrze oraz wysoka temperatura.

Hydrominum zawiera naturalne składniki, których działanie eliminuje nadmiar wody z organizmu, wspomaga proces odchudzania i walki z cellulitem, przyspiesza detoksyfikację. Za usuwanie wody z organizmu odpowiada wyciąg z ziela nawłoci, pokrzywa i mniszek lekarski. Dodatkowo składniki te wspomagają wydalanie toksyn, pokrzywa dodaje również organizmowi energii i przyspiesza metabolizm tłuszczów. Wyciąg z winogron skutecznie wspiera proces odchudzania i walkę z cellulitem wodnym, który powstaje w wyniku zaburzenia krążenie krwi i limfy w tkankach, przez co płyn wypełnia komórki skóry tworząc cellulit. Wsparciem dla spalania tkanki tłuszczowej jest też opuncja figowa, która dodatkowo ogranicza apetyt. Zielona herbata będąca antyoksydantem, skutecznie chroni organizm przed wolnymi rodnikami.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.