Paracetamol HASCO czopki 0,125g 10 sztuk

cena
4,35 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 10 szt.
Postać leku Czopki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

1 czopek zawiera substancję czynną w dawce: Paracetamol - 125 mg
 

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe

Działanie

Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność nerek.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Paracetamol HASCO czopki 0,125g 10 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Paracetamol HASCO czopki 0,125g 10 sztuk kupili także:

Bepanthen Baby Extra maść ochronna 100 g

Bepanthen Baby EXTRA Maść Ochronna została stworzona z myślą o noworodkach i niemowlętach. Posiada innowacyjną formułę przywracającą naturalne pH skóry oraz neutralizuje działanie drażniących enzymów fekalnych, enzymy te  są główną przyczyną odparzeń pieluszkowych. Naturalna oliwa z oliwek tworzy konsystencję zmniejszającą tarcie pieluszki o skórę.    

Bepanthen Baby EXTRA Maść Ochronna może być stosowana od pierwszych dni życia do codziennej pielęgnacji okolic pieluszkowych. Nie zawiera barwników, substancji antyseptycznych, zapachowych, konserwantów oraz potencjalnie szkodliwych składników. Produkt  jest hipoalergiczny oraz przetestowany pod kontrolą pediatrów.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.