Paracetamol Farmina czopki 125mg 10 sztuk Farmina

Nowa cena
cena
3,98 zł
Producent Farmina
Pojemność 10szt.
Postać leku Czopki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 czopek zawiera 125 mg paracetamolu (Paracetamolum)

Wskazania

Ból i gorączka różnego pochodzenia, np. ząbkowanie, po szczepieniach. Leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia.

Działanie

Działanie przeciwbólowe różnego pochodzenia oraz leczenie objawowe stanów grypopodobnych i przeziębienia, obniżanie gorączki.


Dawkowanie

Od 8,3 kg do 12,5 kg (od około 9 do 24 miesiąca) – 1 czopek 3 do 4 razy na dobę. Stosować nie częściej niż co 4 godziny.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na substancję pomocniczą (tłuszcz stały). Ciężka niewydolność nerek i (lub) wątroby.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Paracetamol Farmina czopki 125mg 10 sztuk Farmina

polecam,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Paracetamol Farmina czopki 125mg 10 sztuk Farmina kupili także:

Camilia BOIRON roztwór doustny 30x1 ml

Camilia jest lekiem homeopatycznym stosowanym w bolesnym ząbkowaniu u niemowląt. 

Leki homeopatyczne produkowane są z surowców pochodzenia naturalnego roślinnego, zwierzęcego lub mineralnego. Metoda przygotowania takiego leku polega na otrzymaniu substancji aktywnej poprzez rozcieńczanie i dynamizację materiału wyjściowego, a następnie połączenie jej z podłożem. 

W czasie niemowlęcym jednym z trudniejszych przeżyć dla malucha jest ząbkowanie. Ból uniemożliwia sen i normalne funkcjonowanie, dając się we znaki dziecku i opiekunom. Aby złagodzić nieco nieprzyjemne objawy i dać ulgę małym pacjentom, opracowany został preparat w postaci pojedynczych dawek w osobnych pojemniczkach (minimsach), których zawartość należy podać dziecku doustnie. 

Nie powinno się stosować więcej, niż 6 pojemniczków na dobę. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.