Paracetamol APTEO MED 0,5 g 20 tabletek

Producent Apteo
Pojemność 20 szt.
Postać leku Tabletki
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych. Gorączka np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.

Dawkowanie

Dorośli i młodzież powyżej 12 lat (o masie ciała większej niż 50 kg): doustnie 500 mg – 1000 mg paracetamolu (1 lub 2 tabletki), w razie konieczności można powtarzać co 4 godziny, do 4 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa: przy stosowaniu krótkotrwałym (do 3 dni) – 4000 mg paracetamolu (8 tabletek) na dobę w dawkach podzielonych; przy stosowaniu długotrwałym (do 10 dni) – 2500 mg paracetamolu (5 tabletek) na dobę w dawkach podzielonych. Odstęp między kolejnymi dawkami powinien wynosić co najmniej 4 godziny. Bez konsultacji z lekarzem nie należy stosować dłużej niż 3-5 dni. Zaburzenia czynności wątroby: U pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby lub zespołem Gilberta należy zmniejszyć dawkę leku lub wydłużyć odstępy pomiędzy kolejnymi dawkami.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężka niewydolność nerek lub wątroby. Choroba alkoholowa.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o Paracetamol APTEO MED 0,5 g 20 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Paracetamol APTEO MED 0,5 g 20 tabletek kupili także:

Vitotal dla kobiet 30 tabletek

Vitotal jest linią suplementów witaminowo-mineralnych wzbogaconych w aminokwasy i wyciągi roślinne, aby zapewnić pełen wachlarz składików odżywczych odpowiednich dla organizmu kobiet i mężczyzn.

Vitotal dla kobiet to kompleksowy skład witamin i minerałów wzbogacony o wyciąg z nasion winogron, który wspiera ochronę organizmu przed wolnymi rodnikami, wspiera zdrowie naczyń krwionośnych oraz wspomaga utrzymanie prawidłowej masy ciała i zmniejsza cellulit. Wyciąg ze skrzypu polnego pomaga w utrzymaniu dobrej kondycji włosów, skóry i paznokci.

Ibuprom 200mg 50 tabletek

Jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych produktów leczniczych z rodziny Ibuprom, na bazie ibuprofenu w podstawowej dawce 200 mg. 

Preparat ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe, stosuje się go w przypadkach bólu o rozmaitej etiologii o nasileniu słabym do umiarkowanego. 

Doskonale sprawdza się w przypadkach bólu: 

- głowy (w tym migrena); 
- zębów; 
- mięśni,kości, stawów i okolicy lędźwiowo-krzyżowej; 
- menstruacyjnych; 
- na tle nerwowym (nerwobóle); 
- w razie gorączki (w przebiegu przeziębienia i/lub grypy). 


Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.