Oxalin 0.025% żel do nosa 10 g

cena
10,48 zł
Ilość:
Producent Polfa Warszawa
Pojemność 10 g
Postać leku Żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Lek Oxalin 0,025% zawiera chlorowodorek oksymetazoliny.

Wskazania

Stosowany w ostrych nieżytach błony śluzowej nosa wywołanych przeziębieniem, zapaleniem zatok, gorączką sienną lub alergią, zaostrzeniach przewlekłego alergicznego nieżytu nosa.

Działanie

Stosowany miejscowo na błonę śluzową powoduje skurcz naczyń, zahamowanie wydzielania i zmniejszenie obrzęku błony śluzowej. Poprawia drożność przewodów nosowych, ułatwia odpływ wydzieliny z zatok obocznych nosa.

Dawkowanie

1 dawka do każdego otworu nosowego 2 do 3 razy na dobę. 

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na którykolwiek składnik leku, suche zapalenie błony śluzowej nosa (zanikowe zapalenie błony śluzowej nosa z tworzeniem się strupów).
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Oxalin 0.025% żel do nosa 10 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Oxalin 0.025% żel do nosa 10 g kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.