Otrivin Ipra Max aerozol do nosa 10 ml

Nowa cena
cena
16,49 zł
Ilość:
Producent Novartis
Pojemność 10 ml
Postać leku Aerozol
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Opis produktu

Otrivin® Ipra MAX to produkt o unikalnej, innowacyjnej dwuskładnikowej formule. Dzięki temu lek nie tylko odblokowuje nos, ale także eliminuje produkcję wydzieliny u źródła.

Wskazania

Lek Otrivin ipra MAX jest lekiem złożonym, zawierającym dwie substancje czynne. Jedna z nich zmniejsza ilość wydzieliny z nosa, druga zmniejsza przekrwienie błony śluzowej. Lek Otrivin ipra MAX jest stosowany w leczeniu przekrwienia błony śluzowej nosa z wodnistą wydzieliną z nosa (katar), związanych z przeziębieniem.

Działanie

Kompleksowo zwalcza uciążliwe
- objawy kataru
- udrożnia nos
- redukuje produkcję wydzieliny
- ogranicza ryzyko dalszego rozwoju infekcji kataralnej
- przynosi szybką i długotrwałą ulgę

Dawkowanie

Jedna dawka aerozolu do każdego otworu nosowego, maksymalnie 3 razy na dobę, nie dłużej niż przez 7 dni. Należy zachować co najmniej 6-godzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Nie stosować leku Otrivin ipra MAX po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

Opinie o Otrivin Ipra Max aerozol do nosa 10 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Otrivin Ipra Max aerozol do nosa 10 ml kupili także:

Acard 75mg 60 tabletek

Acard to lek zawierający kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Lek stosowany długotrwale w profilaktyce chorób, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

Zawarty w leku Acard - kwas acetylosalicylowy, zaliczany jest do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe,  hamujące agregację płytek krwi.

W małych dawkach: 75-150 mg na dobę, głównym działaniem kwasu acetylosalicylowego jest zmniejszenie zdolność płytek do agregacji i hamowanie skurczu naczyń. Aby zaobserwować działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne wymagane jest stosowanie większych dawek kwasu acetylosalicylowego w ciągu doby.


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.