Ototalgin 200mg/g krople do uszu 10 g

cena
15,49 zł
Ilość:
Producent Farmina
Pojemność 10g
Postać leku Płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Substancją czynną leku jest salicylan choliny. Substancje pomocnicze to: glicerol, etanol (96%), chlorobutanol półwodny, woda oczyszczona.

Wskazania

Stany zapalne zewnętrznego przewodu słuchowego objawiające się bólem, świądem, zaczerwienieniem, a także przed płukaniem zewnętrznego przewodu słuchowego w przypadku obecności stwardniałej woskowiny.

Działanie

Produkt charakteryzuje się złożonym, wyjątkowym składem, który miejscowo wykazuje właściwości łagodzące dolegliwości bólowe oraz stany zapalne w obrębie uszu. Działa także przeciwgorączkowo. Wskazany również przed płukaniem uszu przy zalegającej woskowinie.

Dawkowanie

Lek do stosowania miejscowego do ucha. Lek przeznaczony dla pacjentów dorosłych. Należy zakraplać 3-4 krople leku do chorego ucha 2-4 razy na dobę.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników leku. Wcześniej rozpoznane uszkodzenie błony bębenkowej. Występowanie krwawienia lub wycieku wydzieliny z ucha. Występowanie silnego bólu ucha wraz z pogorszeniem słuchu.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Ototalgin 200mg/g krople do uszu 10 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Ototalgin 200mg/g krople do uszu 10 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.