Otoargent krople do uszu 15 ml

cena
14,36 zł
Ilość:
Producent Solinea
Pojemność 15 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Woda oczyszczona, gliceryna, nanokoloid Ag, nanokoloid Cu

Wskazania

Preparat wspomagający leczenie stanów zapalnych przewodu słuchowego zewnętrznego spowodowanych przez infekcje bakteryjne i grzybicze.

Działanie

Skuteczność kropli Otoargent wynika z synergistycznego działania nanokoloidów srebra oraz miedzi.

Jony srebra powodują szybkie obumieranie drobnoustrojów chorobotwórczych. Mechanizm działania jonów srebra zapobiega powstawaniu opornych szczepów bakterii.

Nanokoloid miedzi wykazuje właściwości przeciwgrzybicze, dzięki wyjątkowo silnemu działaniu utleniającemu.

Dawkowanie

Miejscowo, do ucha. Przed użyciem należy buteleczkę ogrzać w dłoni. Jeżeli lekarz nie zalecił inaczej, wkroplić do ucha 5 kropli, odczekać kilka minut, można zatkać ucho wacikiem. Krople należy wkroplić w pozycji leżącej,  uchem zwróconym ku górze, i pozostać w tej pozycji kilka minut po zakropleniu. Zabieg należy powtarzać 3 razy dziennie. Nie krócej jednak niż 2-3 dni po ustąpieniu objawów zapalenia.  Nie należy wprowadzać dozownika do przewodu słuchowego zewnętrznego zbyt głęboko, jest to szczególnie ważne przy aplikacji u małych dzieci. Uwaga! Ze względu na potencjalne drażniące działanie glikolu, nie stosować u dzieci młodszych niż 12 miesięcy, chyba, że lekarz postanowi inaczej.

Opinie o Otoargent krople do uszu 15 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Otoargent krople do uszu 15 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.