Osteoxin D3 60 kapsułek BIOVICO

cena
7,54 zł
Ilość:
Producent Biovico
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Witamina D3, olej słonecznikowy, żelatyna

Wskazania

Leczenie oraz profilaktyka osteoporozy.

Działanie

Preparat uzupełnia niedobór witaminy D3, która m.in. aktywizuje naturalne funkcje układu immunologicznego, pomaga w utrzymaniu zdrowia zębów i kości oraz prawidłowego funkcjonowania mięśni. Dzięki innowacyjnej formule OSTEOXIN D3 ponadto stanowi antidotum na niedobór słońca, wspierając tym samym nie tylko leczenie osteoporozy, ale także schorzeń o podłożu reumatoidalnym.

Dawkowanie

1 kapsułka dziennie 

Opinie o Osteoxin D3 60 kapsułek BIOVICO

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Osteoxin D3 60 kapsułek BIOVICO kupili także:

Ibuprom Max 400mg 48 tabletek

IBUPROM MAX 

został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat na bazie ibuprofenu (1 tabletka zawiera 400 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dzięki wzmocnionej, podwójnej dawce leku szybko dociera do źródeł bólu i zwalcza nawet migrenę. 

Wskazany przy słabych i umiarkowanych bólach różnego pochodzenia, takich jak: bóle mięśni, głowy, zębów, bóle reumatyczne, menstruacyjne, kostne i stawowe, migrena, gorączka (leczenie przeziębienia i grypy), bóle okolic lędźwiowo-krzyżowych oraz nerwobóle. 

Lek jest dostępny a aptekach bez recepty, stosować go można bezpiecznie do 3 dni zachowując minimum 4 godziny odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.