Orton Flex Cartistruct 60 tabletek [Data ważności 31-08-2019]

cena
37,99 zł
38,57 zł
Ilość:
Producent LekAm
Pojemność 60szt.
Postać Tabletki
Wariant
produktu
Dostępna ilość
33% Complete

Spis treści:

Opis produktu

Suplementy diety zawierający wysokie dawki siarczanu chondroityny i siarczanu glukozaminy. Suplementy diety Orton Flex Cartistruct zawierają wysokiej jakości siarczan chondroityny pochodzenia wołowego. W składzie produktów dodatkowo znajduje się także witamina C, która wspiera produkcję kolagenu w chrząstce stawowej.

Skład

Siarczan glukozaminy 2kcl otrzymany z pancerzy krewetek (skorupiak); siarczan chondroityny w postaci soli sodowej (pochodzenia wołowego); substancje wypełniające: celuloza, sorbitol, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana; substancje przeciwzbrylajace: sole magnezowe kwasów  tłuszczowych, fosforan triwapniowy, talk; kwas askorbinowy-witamina c; substancja glazurująca hydroksypropylometyloceluloza; trójglicerydy średniołańcuchowe; barwniki: dwutlenek tytanu, tlenki i wodorotlenki żelaza, azorubina, karminy.

500 mg siarczanu glukozaminy
300 mg siarczanu chondroityny
27 mg witaminy C

Wskazania

Zapewnienia prawidłowe funkcjonowanie chrząstki stawowej.

Działanie

Suplement diety Orton Flex Cartistruct zawiera siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny oraz witaminę c. Glukozamina występuje naturalnie w organizmie ludzkim i jest wykorzystywana jako jeden z elementów budulcowych chrząstki. Chondroityna to główny składnik chrząstki stawowej. Witamina c pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki.

Dawkowanie

1 tabletka 3 razy dziennie, najlepiej po posiłku, popijając dużą ilością wody.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników suplementu diety. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem produktu powinny skonsultować się z lekarzem.

Opinie o Orton Flex Cartistruct 60 tabletek [Data ważności 31-08-2019]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.