OPTREX ACTIDROPS odświeżające krople do zmęczonych oczu 10ml

Nowa cena
cena
20,73 zł
Ilość:
Producent Reckitt Benckiser
Pojemność 10 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

ActiDrops Odświeżające Krople do Zmęczonych Oczu pomagają złagodzić dyskomfort spowodowany przez noszenie soczewek. Jednak nie używaj Odświeżających Kropli do Zmęczonych Oczu podczas noszenia lub tuż przed założeniem soczewek. Soczewki nie powinny być ponownie zakładane przez co najmniej 15 minut - optrex, optrex actmist, krople do oczu, krople, suche oczy, zmęczone oczy, zmeczone oczy,  oczy, dyskomfort oczu

Działanie

Napięty grafik, regularne używanie komputera, soczewki kontaktowe, podróże, centralne ogrzewanie, makijaż to tylko przykłady czynników, które mogą odbić się na zdrowiu Twoich oczu i sprawić że staną się zmęczone i podrażnione.

ActiDrops Odświeżające Krople do Zmęczonych Oczu zawierają specjalną formułę, która pomaga pokonać efekty uboczne współczesnego stylu życia.

Dzięki zawartości naturalnych ekstraktów roślinnych i odpowiedniemu pH, krople są wystarczająco delikatne do codziennego stosowania.

Dawkowanie

-Zdejmij soczewki kontaktowe przed użyciem. Soczewki nie powinny być ponownie zakładane przez co najmniej 15 minut.

-Przechyl głowę do tyłu i delikatnie naciśnij buteleczkę, wpuszczając do każdego oka 1- 2 krople.

OPTREX ACTIDROPS odświeżające krople do zmęczonych oczu 10ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt OPTREX ACTIDROPS odświeżające krople do zmęczonych oczu 10ml kupili także:

Hyal drop multi krople do oczu 10 ml

Hyal-Drop multi to krople szczególnie skuteczne dla ukojenia i nawilżenia oczu w przypadku problemu "suchego oka", wynikającego z wpływu zewnętrznych czynników środowiskowych lub związanego z wiekiem. W warunkach fizjologicznych, wilgotność rogówki utrzymana jest dzięki warstwie płynu łzowego. Jeśli jego ilość lub jakość jest niewystarczająca dochodzi do wysychania rogówki i spojówek, a w konsekwencji powstawanie zespołu suchego oka. Towarzyszą temu objawy takie jak pieczenie, uczucie piasku w oku, nadwrażliwość na światło. 

Krople Hyal drop multi zawierają w swoim składzie kwas hialuronowy, który jest naturalnym składnikiem płynu łzowego oka. Roztwór kwasu hialuronowego dobrze przylega do powierzchni rogówki i spojówek, zapewniając im długotrwałe nawilżenie. Krople w delikatny i naturalny sposób odświeżają i łagodzą suche, wrażliwe oczy. Ich zastosowanie do worka spojówkowego przynosi ulgę dla oczu zmęczonych, podrażnionych oraz nadmiernie łzawiących.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.