Opatrunek hydrożelowy Aqua-Gel 5cm śred. 5szt.

Nowa cena
cena
13,60 zł
Producent
Pojemność 5 szt.
Postać leku Plaster
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

 Wodna  kompozycja naturalnych i syntetycznych polimerów (poliwinylopirolidon, glikol polietylenowy i agar) 

Działanie

 Opatrunek Aqua-Gel stanowi barierę przed zakażeniem zewnętrznym ran różnego pochodzenia – zwłaszcza trudno gojących się. Aqua-Gel zapewnia ciału swobodne oddychanie. Opatrunek doskonale przylega do zdrowej skóry i rany bez tendencji do bolesnego przyklejania się. Jest sterylny, przezroczysty i elastyczny. Dzięki Aqua-Gel czas leczenia ran ulega skróceniu. Dodatkowo opatrunek Aqua-Gel, posiada zdolność łagodzenia bólu, dając choremu uczucie kojącego działania i zapobiega powstawaniu blizn przerostowych i umożliwia łatwe doprowadzenie leku do rany bez usuwania opatrunku.

Dawkowanie

 Opatrunek należy zabezpieczyć przylepcem włókninowym, folią adhezyjną Episil lub bandażem Adva-co  (przy kompresjoterapii).

Opatrunek hydrożelowy Aqua-Gel 5cm śred. 5szt.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Opatrunek hydrożelowy Aqua-Gel 5cm śred. 5szt. kupili także:

Octenisept preparat do dezynfekcji bez spryskiwacza 250 ml

Lek w postaci płynu stosowany w profilaktyce i leczeniu ran, skóry i błon śluzowych. Stosowany się bezpośrednio na zmienione miejsce daje uczucie ulgi w przypadku pieczenia, działa odkażająco, ułatwia i przyspiesza gojenie. 

Preparat jest antyseptykiem zawierającym octenidynę (100 g płynu zawiera: 0,10 g dichlorowodorku oktenidyny, 2,0 g fenoksyetanolu) o pH neutralnym dla skóry. 

Do zalet preparatu należą: szybkie działanie miejscowe, bezbolesne stosowanie (bez efektu pieczenia), odkażanie i dezynfekcja ran i skóry, neutralizowanie bakterii, grzybów, drożdżaków, pierwotniaków oraz wirusów. Dodatkowo jest płynem bezbarwnym, niepozostawiającym plam. 
Octenisept ma szerokie zastosowanie w medycynie, zabiegach antyseptycznych, chirurgicznych i kosmetycznych (np. piercing). 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.