zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci
Opinie: 1

Adres

PANI TERESA MEDICA SA ul. Powidzka 50, Gutowo Małe 62-300 Września tel. +48 61 43 88 200 e-mail: sekretariat@pani-teresa.com.pl

Pojemność 1szt.
Postać Opaska
Dostępność

Spis treści:

Skład

ROZMIAR               S      M       L XL

Obwód nogi nad kostką (cm) 19 – 22 23 – 25 26 – 28 >28

Wskazania

wzmacnia aparat więzadłowy stawu skokowego

w przypadkach schorzeń reumatyczno-zwyrodnieniowych

zabezpiecza po urazach

chroni przed częstymi skręceniami stawu

łagodzi bóle i obrzęki

jako opatrunek po zdjęciu gipsu

Dawkowanie

Dopasowanie rozmiaru: W celu prawidłowego dopasowania rozmiaru należy dokonać pomiaru obwodu nogi nad kostką, a następnie wybrać rozmiar z tabeli na opakowaniu.

Sposób zakładania: Opaskę nałożyć na staw skokowy krzyżując taśmę na przegubie. Nie stosować bezpośrednio na rany lub uszkodzoną skórę.

Dodatkowe

Prać ręcznie w temperaturze 40°C przy użyciu delikatnych środków piorących np. przeznaczonych do prania wełny. Nie dopuszczać do silnego zabrudzenia! Nie prasować! Nie chlorować!

Uwagi:

Stosowanie opaski należy skonsultować z lekarzem. W czasie noszenia opaski zalecane jest wykonywanie podstawowego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ciągle stosowanie opaski bez wykonywania ćwiczeń może doprowadzić do osłabienia mięśni.

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

wzmacnia aparat więzadłowy stawu skokowego w przypadkach schorzeń reumatyczno-zwyrodnieniowych zabezpiecza po urazach chroni przed częstymi skręceniami stawu łagodzi bóle i obrzęki jako opatrunek po zdjęciu gipsu

Agata
Po ostatniej kontuzji stawu skokowego, której dorobiłam się na nartach, noszę tą opaskę każdego dnia. Mam dwie. Piorę i noszę na zmianę. Nic się nie dzieje w praniu. Super.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.