zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 49.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Nordfarm
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Inhalator
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Nienagrzewający energooszczędny nebulizator z kompresorem, zapewnia wygodną terapię przy astmie, przewlekłym zapaleniu oskrzeli, przewlekłej obturacyjnej chorobie płuc, alergiach i innych chorobach układu oddechowego. Posiada nowy i unikalny zestaw nebulizatora, zapewniający regulowane 3 pozycje, dostarczając lek do wybranych miejsc w drogach oddechowych.
Sięga głęboko do płuc a także umożliwia szybką ulgę dla środkowych i górnych dróg oddechowych. Jest nebulizatorem nowej generacji, oferującym najbardziej kompleksowe zwalczanie astmy i innych chorób układu oddechowego.

Skład

W skład zestawu wchodzą:
- Kompresor
- Zestaw nebulizatora
- Przewód powietrza (PCW, 100 cm)
- 3 szt. zapasowych filtrów powietrza
- Ustnik
- Maskę dla dorosłych (PCW)
- Maskę dla dzieci (PCW)
- Końcówkę do nosa
- Zasilacz sieciowy
- Torbę do przechowywania i przenoszenia

Wskazania

- Wielkość cząstki: MMAD = 10,0 μm (pierścień w ustawieniu 1), 5,0 μm (pierścień w ustawieniu 2), 3,0 μm (pierścień w ustawieniu 3)
- Tempo nebulizacji: 0,7 ml/min (pierścień w ustawieniu 1), 0,5 ml/min (pierścień w ustawieniu 2), 0,3 ml/min (pierścień w ustawieniu 3)
- Pojemność zbiornika na lek: maks. 12 ml
- Właściwe ilości leku: 2-12 ml
- Głośność pracy urządzenia: 65 dB
- Masa około 1,3 kg (sam kompresor)

Dodatkowe

Instrukcja

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

- Wielkość cząstki: MMAD = 10,0 μm (pierścień w ustawieniu 1), 5,0 μm (pierścień w ustawieniu 2), 3,0 μm (pierścień w ustawieniu 3)- Tempo nebulizacji: 0,7 ml/min (pierścień w ustawieniu 1), 0,5 ml/min (pierścień w ustawieniu 2), 0,3 ml/min (pierścień w ustawieniu 3) - Pojemność zbiornika na lek: maks. 12 ml- Właściwe ilości leku: 2-12 ml- Głośność pracy urządzenia: 65 dB- Masa około 1,3 kg (sam kompresor)

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.