Omegamed Pregna dla matek karmiących 60 kapsułek

Nowa cena
cena
44,97 zł
Ilość:
Producent Sequoia
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

DHA z alg Schizochytrium sp., olej słonecznikowy wysokooleinowy; lecytyna słonecznikowa; substancje przeciwutleniające: tokoferole i palmitynian askorbylu, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, barwniki: dwutlenek tytanu i czerwień Allura AC, aromat cytrynowy. Skład DHA w 2 kapsułkach- 500 mg.

Wskazania

Omegamed Pregna to preparat opracowany specjalnie w celu pokrycia zwiększonego zapotrzebowania na DHA w okresie ciąży oraz w celu wzbogacenia naturalnego pokarmu matki w okresie karmienia piersią.

Dawkowanie

Omega Med - kobiety w ciąży w przypadku ryzyka przedwczesnego porodu: 4 kapsułki dziennie (1000 mg DHA), kobiety w ciąży, które nie spożywają odpowiedniej ilości ryb w diecie: 1-2 kapsułki dziennie (250-500 mg DHA), kobiety karmiące piersią: 1-2 kapsułki dziennie (250-500 mg DHA).

Omegamed Pregna dla matek karmiących 60 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Omegamed Pregna dla matek karmiących 60 kapsułek kupili także:

Evital D 1000 krople 10 ml

Evital D 1000 krople to produkt, który zawiera aż 200 kropli po 1000 j.m. witaminy D3. Dawka witaminy D może być modyfikowana zgodnie z zaleceniami Ekspertów, zależnie od wieku (dla dzieci 1+ i dorosłych). Dzięki temu produkt może być stosowany przez całą rodzinę. Witamina D zawieszona jest w oliwie z oliwek, więc przyswaja się niezależnie od posiłku. Produkt może być stosowany przez wegetarian i wegan, gdyż nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

SKONCENTROWANA DAWKA WITAMINY D3 (1000 j. m.) W 1 KROPLI - Wygodna forma aplikacji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych

OPAKOWANIE ZAWIERA AŻ 200 DAWEK WITAMINY D3 - Produkt może być stosowany przez całą rodzinę, a dawka modyfikowana w zależności od wieku

BEZWONNE KROPLE O NEUTRALNYM SMAKU - Produkt chętnie przyjmowany przez dzieci i dorosłych

WITAMINA D3 ZAWIESZONA W OLIWIE Z OLIWEK - Witamina D jest dobrze przyswajana przez organizm niezależnie od posiłku. Do organizmu dostarczone są, poza witaminą D, kwasy tłuszczowe korzystne dla zdrowia

NIE ZAWIERAJĄ ŻELATYNY, ANI INNYCH SKŁADNIKÓW POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO - Produkt może być stosowany przez wegetarian i wegan

Evital D 1000 krople 10 ml
NOWOŚĆ
© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.