Naturell Omega-3 500mg 120 kapsułek

Nowa cena
cena
13,49 zł
Ilość:
Producent Naturell
Pojemność 120szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Jedna kapsułka zawiera Substancje czynne: Olej z ryb 500 mg, w tym: EPA - kwas eikozapentaenowy 90 mg (18%),  DHA - kwas dokozaheksaenowy 60 mg (12%), inne kwasy tłuszczowe z rodziny omega-3 25 mg (5%).  Substancje dodatkowe: żelatyna (składnik otoczki), glicerol (sub. glazurująca), mieszanina tokoferoli (przeciwutleniacze).

Wskazania

Preparat uzupełnia dietę w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3: EPA kwas eikozapentaenowy, DHA kwas dokozaheksaenowy. Kwasy tłuszczowe DHA i EPA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca*. Ponadto, kwas DHA przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i do utrzymania prawidłowego widzenia**.  Spożywanie kwasu dokozaheksaenowego (DHA) przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój oczu oraz mózgu u płodu i niemowląt karmionych piersią.

Dawkowanie

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu Dorośli 5 kapsułek dziennie. Preparat stosować podczas posiłku lub bezpośrednio przed nim. Osobom mającym trudności z połykaniem zawartość kapsułek można wycisnąć i podawać z pokarmem.

Naturell Omega-3 500mg 120 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Naturell Omega-3 500mg 120 kapsułek kupili także:

Padma BASIC 100 kapsułek

Padma Basic to kompozycja ziół wytwarzana w Szwajcarii według tradycyjnej receptury tybetańskiej, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów dla produkcji leków i suplementów.

Padma Basic to suplement, który uzupełnia dietę w składniki roślinne wspomagające odporność. Składniki te pomagają również zachować prawidłowe krążenie niezbędne do właściwego funkcjonowania organizmu. Kolejnym ważnym elementem działania ziół zawartych w suplemencie Padma Basic jest wsparcie dla układu oddechowego, działają kojąco na gardło, jamę ustną i krtań.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.