OLIMP GINKOFLAV MAG PLUS 60 kapsułek

cena
27,13 zł
Producent Olimp Laboratories
Pojemność 60 kapsułek
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 kapsułka: tlenek magnezu 100mg, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.) (35-67:1) 119mg, substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; D-pantotenian wapnia – kwas pantotenowy 3mg, chlorowodorek pirydoksyny – witamina B6 1,4mg; kapsułka (składnik otoczki - żelatyna, barwnik - E 171).

Wskazania

Polecany dla osób dorosłych, obciążonych wysiłkiem intelektualnym, w sytuacjach stresowych, dążących do zachowania komfortu psychicznego, prawidłowych czynności układu nerwowego oraz zdolności skupienia. Polecany szczególnie osobom w średnim i starszym wieku.

Działanie

Działanie składników czynnych:

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.) przyczynia się do utrzymania pamięci i koncentracji w prawidłowym stanie. Dodatkowo zachowuje właściwe funkcjonowanie narządu słuchu i wzroku, dzięki korzystnemu wpływowi na układ krążenia w mózgu.

 

Magnez odpowiada za zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych i podobnie jak witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

 

Kwas pantotenowy przyczynia się do utrzymania sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.

Dawkowanie

1 kapsułka, popijając dużą ilością wody

Opinie o OLIMP GINKOFLAV MAG PLUS 60 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili OLIMP GINKOFLAV MAG PLUS 60 kapsułek kupili także:

D-Vitum Forte 2000j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek

Tkanka kostna to struktura podlegająca ciągłej przebudowie. Zachodzą w niej równolegle dwa procesy: rozkładu tkanki kostnej i uwolnienia wapnia oraz tworzenie tkanki kostnej przez wbudowanie wapnia do kości. Najważniejsze jest, aby zachowana była równowaga pomiędzy tymi dwoma procesami. Niestety wraz z wiekiem jest ona zaburzona, gdyż w czasie starzenia się organizmu nasilają się procesy rozkładu tkanki kostnej. Aby przywrócić równowagę niezbędna jest odpowiednia dieta bogata w dużą zawartość witaminy D i K oraz właściwa suplementacja produktami zawierającymi dobrze przyswajalne formy tych witamin.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.