Olimp Argi Power Mega Caps 1500 mg 120 kapsułek

cena
52,98 zł
Producent Olimp Laboratories
Pojemność 120 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

L-arginine HCl, bulking agent - microcrystalline cellulose, anti-caking agent - magnesium stearate, capsule - gelatin

Wskazania

Suplement uzupełniający dietę w L-argininę HCl- składnik pokarmowy, przekształcany w organizmie w związki aktywne biologicznie, ważne dla kształtowania sylwetki, z których głównym jest - tlenek azotu (NO, biorący udział w rozwoju zdolności wysiłkowych i utrzymaniu wysokiej sprawności seksualnej. Preparat przeznaczony dla osób ćwiczących rekreacyjnie, sportowców wyczynowych oraz mężczyzn z problemami w sferze płciowej. 

Działanie

Arginina jest kluczowym składnikiem w ścieżce syntezy tlenku azotu (NO) -cząsteczki niezwykle istotnej w procesie budowania masy mięśniowej. Na skutek skomplikowanych reakcji enzymatycznych L-arginina HCl przekształcana jest do cytruliny i tlenku azotu, cząsteczki sygnałowej powodującej rozszerzenie światła naczyń krwionośnych.
 

Dawkowanie

We wspomaganiu wysiłku - 1-2 kapsułek przed i po treningu; dla wspomagania zdolności seksualnych - 1 kapsułka jednorazowo na ok. 30 min. przed przewidywanym zbliżeniem płciowym. 

Opinie o Olimp Argi Power Mega Caps 1500 mg 120 kapsułek

Zibi

super,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Olimp Argi Power Mega Caps 1500 mg 120 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.