Olej Lniany 100% EkaMedica 500 ml

cena
16,39 zł
Producent EkaMedica JaRo-Pol
Pojemność 500 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Czy wiesz, że…  Len  to  rodzaj roślin z rodziny lnowatych (Linaceae). Obejmuje ok. 180 gatunków występujących na różnych kontynentach w różnych strefach klimatycznych. Największe spektrum gatunkowe spotkamy w basenie Morza Śródziemnego. Natomiast w Polsce występuje 6 gatunków. To nie tylko roślina włóknodajna, ale również oleista dostarczająca cennego oleju jadalnego, ponieważ nasiona lnu zawierają do 35% oleju, poza tym 20% białka, enzymy i glikozydy kwasów: olejowego, linolowego i stearynowego. Olej lniany był od dawnych lat w Małopolsce tradycyjnie stosowany jako podstawowy tłuszcz spożywczy w okresach postnych, w tym w Wigilię.
Produkt nasz – Polski Złoty Len powstaje tradycyjną metodą tłoczenia na zimno. Zawiera m.in.: powyżej 50%  kwasu linolenowego (omega-3), kwas linolowy (omega-6), kwas oleinowy (omega-9) w korzystnych dla naszej diety proporcjach. Kwasy, o których mowa to NNKT, czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Jak sama nazwa wskazuje są one nam niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, dlatego tak ważne jest aby wzbogacać nimi naszą dietę. Uwaga! Są to kwasy egzogenne, czyli takie, których organizm ludzki nie jest w stanie sam wytworzyć.
 

Działanie

Olej lniany wykorzystywany jest w celu:
po pierwsze - wspomagania naszego układu trawiennego i ochrony błon śluzowych;
po drugie – wspomagania naszego układu nerwowego i pamięci;
po trzecie – wspomagania naszego wzroku;
po czwarte – zapewnienia dobrej kondycji naszej skóry, włosów i paznokci.
Nasz produkt możecie państwo śmiało wykorzystać w kuchni, ale wyłącznie należy go spożywać na zimno. Nie można go poddawać obróbce termicznej, ponieważ traci swoje cenne właściwości.

Opinie o Olej Lniany 100% EkaMedica 500 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Olej Lniany 100% EkaMedica 500 ml kupili także:

Mollers Forte z tranem Omega-3 112 kapsułek

Möller’s Forte z tranem to preparat bogaty w najważniejsze składniki tranu podany w formie przystępnych i łatwych do połknięcia lub przegryzienia kapsułek. Stanowi bogate źródło kwasów omega-3 i witaminy D3.

Kapsułki zawierają wysokiej jakości skoncentrowany olej rybi pochodzący z sardynek i sardeli żyjących w ciepłych wodach Ameryki Południowej oraz tran z dorsza norweskiego. 
Kwasy omega-3 EPA i DHA są odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie serca, a DHA dodatkowo korzystnie wpływają na mózg i jakość widzenia.
Witamina D nie tylko wzmacnia odporność organizmu, ale także pobudza absorpcję wapnia w organizmie, co sprzyja budowie mocnych kości oraz zębów. 

Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych - dzienne spożycie to maksymalnie 2 kapsułki.  

Pharmaceris H Stimupurin szampon stymulujący wzrost włosów 250 ml

Skuteczność szamponu H-Stimupurin została potwierdzona w badaniach na wrażliwej skórze głowy. Wyniki badań potwierdzają zwiększenie gęstości, grubości włosów i ich ogólne wzmocnienie, a także wzrost nowych włosów, z jednoczesnym zahamowaniem ich wypadania.

H-Stimupurin zapobiega utracie włosów wynikającej z długotrwałego przyjmowania leków, stresu, przemęczenia, osłabienia organizmu (diety) oraz po ciąży. Bezpieczny dla wrażliwej skóry głowy.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.