OILLAN MED+ Balsam Intensywnie Natłuszczający 200ml

cena
13,98 zł
Ilość:
Producent Oillan
Pojemność 200 ml
Postać leku Balsam
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

W celu uzyskania optymalnych efektów najlepiej do oczyszczania zastosować odpowiedni preparat do mycia twarzy i/lub ciała z serii Oillan. Oillan Balsam intensywnie natłuszczający może być stosowany u dzieci powyżej 3-go miesiąca życia nie zawiera parabenów nie zawiera barwników ani kompozycji zapachowej testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry pH neutralne dla skóry.

 

Działanie

Bogata receptura balsamu, o wysokiej zawartości lipidów, zawiera kompleks natłuszczający,  który intensywnie i długotrwale regeneruje podrażnioną, suchą oraz łuszczącą się skórę niemowląt, dzieci i dorosłych. 

Żel przeznaczony jest do codziennej higieny podrażnionej, swędzącej, chronicznie suchej skóry ze zdiagnozowanymi dermatozami (AZS, alergiczne kontaktowe zapalenie skóry, łuszczyca, „rybia łuska”, egzemy). Do stosowania w zaostrzeniu zmian skórnych, jak i w okresie remisji. Przeznaczony dla niemowląt od 1. miesiąca życia, dzieci i dorosłych.

Dawkowanie

Dwa razy dziennie rozprowadzić cienką warstwę na dokładnie oczyszczonej skórze.

OILLAN MED+ Balsam Intensywnie Natłuszczający 200ml

Super ;-),

Super ;-),

Super ;-),

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt OILLAN MED+ Balsam Intensywnie Natłuszczający 200ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.