Ocumax Hydro 30 kapsułek

cena
27,89 zł
Ilość:
Producent LekAm
Pojemność 30 szt
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Ocumax Hydro to aż 7 składników odżywczych i witamin dla suchych i zmęczonych oczu: Kwasy tłuszczowe omega-3 250 mg, w tym EPA 100 mg i DHA 50 mg, Olej z nasion czarnej porzeczki 130 mg Witamina C 80 mg, Witamina E 10 mg, Laktoferyna 10 mg, Witamina A 400 mcg, Witamina D3 5 mcg.

Wskazania

Preparat polecany dla osób: pracujących przy komputerze, oglądających telewizję, przybywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, narażonych na dym papierosowy, kurz, noszących szkła kontaktowe.

Działanie

To innowacyjny suplement diety, który został stworzony z myślą o suchych i zmęczonych oczach. Nawilżenie gałki ocznej zmniejsza się wraz z wiekiem i jest to proces naturalny, związany ze starzeniem się organizmu. Mniejsze nawilżenie może również być związane ze zmianami hormonalnymi w okresie menopauzy, ze stosowaniem hormonalnych leków antykoncepcyjnych, z noszeniem szkieł kontaktowych, a także w wyniku niektórych nawyków dnia codziennego, tj. praca przy komputerze, oglądanie telewizji, przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych, długa podróż samochodem, narażanie się na dym tytoniowy lub kurz.

Dawkowanie

1 kaps. podczas posiłku. Kapsułkę należy połknąć i popić wodą.

Ocumax Hydro 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Ocumax Hydro 30 kapsułek kupili także:

Sanprobi IBS probiotyk 20 kapsułek

Sanprobi IBS to jedyny suplement zawierający unikalny szczep bakterii Lactobacillus plantarum 299v, który wykazuje oporność na działanie kwasu solnego i żółci. Szczep ten charakteryzuje także zdolność do przylegania i zasiedlania nabłonka jelitowego oraz produkcja substancji przeciwdrobnoustrojowych.

Bakterie z grupy Lactobacillus plantarum 299v wykazują dobre właściwości wzrostowe, bardzo korzystne oddziaływanie na zdrowie człowieka oraz pełne bezpieczeństwo stosowania.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.