NUXE Prodigieuse Nuit Creme Regenerujący krem nawilżający na noc do wszystkich rodzajów cery 50 ml

cena
70,72 zł
Ilość:
Producent Nuxe
Pojemność 50 ml
Postać leku Krem
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

NAJWAŻNIEJSZE AKTYWNE SKŁADNIKI Innowacyjna formuła tego preparatu regeneracyjnego na noc, opracowana przez firmę NUXE, wspomaga odnowę komórkową (proteiny łubinu białego), nawilża i regeneruje skórę. Zwalcza oznaki starzenia się skóry wywołane dziennym stresem oksydacyjnym (zatrwian, żeniszek, wyciąg z kakaowca).

Wskazania

SKUTECZNOŚĆ DZIĘKI NATURZE Regenerujący krem nawilżający na noc, zwalczający skutki dziennego stresu oksydacyjnego, odpowiedzialnego za starzenie się skóry. Delikatnie wspomaga regenerację komórkową. Po przebudzeniu cera jest gładsza.

Działanie

DOBRODZIEJSTWO DLA MOJEJ SKÓRY Ten nawilżający krem na noc znacznie poprawia świetlistość cery, wygładza rysy i eliminuje oznaki stresu i zmęczenia. Poprawa jędrności i gładkości skóry po przebudzeniu: 100%*. Lepsze odżywienie skóry: 95%*. Regeneracja skóry: 74%*. *Test użytkowania przeprowadzony pod kontrolą dermatologiczną na 19 ochotnikach badanych podczas 4 tygodni – odsetek badanych zgadzających się z przytoczonym twierdzeniem.

Opinie o NUXE Prodigieuse Nuit Creme Regenerujący krem nawilżający na noc do wszystkich rodzajów cery 50 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili NUXE Prodigieuse Nuit Creme Regenerujący krem nawilżający na noc do wszystkich rodzajów cery 50 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.