NUXE NUXELLENCE Eclat Fluid odsłaniający młody wygląd i blask skóry 50ml - Data ważności 30-06-2017

Producent Nuxe
Pojemność 50 ml
Postać leku Fluid
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

DNA mitochondrialne zostaje naprawione i jest chronione* (Passiflora, Anchusa, Płatki Marku polnego).  Drobne bruzdy i zmarszczki zostają wygładzone i są mniej widoczne (Płatki kwiatów nagietka, Nasiona Araukarii, Kwas hialuronowy pochodzenia naturalnego, liście Galangi). Koloryt cery jest bardziej jednolity (Komórki kakaowca i liście oliwne). Mikrocyrkulacja zostaje pobudzona (Korzeń Maca).

Wskazania

Fluid odsłaniający młody wygląd i blask skóry do wszystkich rodzajów cery

Działanie

W samym sercu komórek skóry, znajdują się mitochondria, które dostarczają komórkom naszej skóry energii potrzebnej do prawidłowego funkcjonowania.

Ponieważ DNA mitochondrialne jest bardziej podatne na uszkodzenia od DNA znajdującego się w jądrze komórkowym, z czasem ulega uszkodzeniu. Działanie mitochondriów zostaje zaburzone i w konsekwencji komórki skóry słabną, dzień po dniu.

Marka NUXE przestawia fluid Nuxellence®E,  przełomową innowację przeciwstarzeniową, będącą wynikiem wieloletnich badań nad mitochondriami oraz DNA mitochondrialnym. Fluid Nuxellence®ECLAT naprawia DNA mitochondrialne* aby odsłonić młody wygląd i blask skóry.

Dawkowanie

NIEZBĘDNY krok pielęgnacyjny: Stosować Nuxellence® codziennie rano i/lub wieczorem aby odsłonić młody wygląd i blask skóry. W przypadku skóry normalnej i mieszanej, może być stosowany sam fluid Nuxellence® ECLAT. W przypadku skóry suchej i bardzo suchej, należy stosować fluid Nuxellence® przed nałożeniem kremu nawilżającego.

NUXE NUXELLENCE Eclat Fluid odsłaniający młody wygląd i blask skóry 50ml - Data ważności 30-06-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt NUXE NUXELLENCE Eclat Fluid odsłaniający młody wygląd i blask skóry 50ml - Data ważności 30-06-2017 kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.