Nuxe Men ZESTAW żel nawilżający do twarzy 50 ml + żel pod prysznic 100 ml + żel do golenia 35 ml

cena
74,98 zł
Producent Nuxe
Pojemność 50ml + 100ml +35ml
Postać leku Zestaw
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Wielofunkcyjny żel nawilżający do twarzy 50 ml - Dla wszystkich rodzajów skóry, w tym dla skóry wrażliwej. Żel nawilżający dla mężczyzn NUXE MEN charakteryzuje się potrójnym działaniem: nawilżającym, energizującym i matującym. Dzięki płynnej i delikatnej konsystencji żel natychmiast penetruje tkankę skórną bez efektu natłuszczania. Doskonale nawilża skórę, dzięki czemu skóra odzyskuje witalność i elastyczność, bez efektu błyszczenia się.

Wielofunkcyjny żel do golenia 35 ml - Nuxe Men hipoalergiczna żel-pianka do golenia przeznaczona do pielęgnacji skóry wrażliwej. Dokładne golenie jest możliwe dzięki hydrolipidowej warstwie, która wytwarza się po nałożeniu (drzewo sandałowe i filodendron).

Wielofunkcyjny Żel pod prysznic 100 ml - Baza myjąca pochodzenia roślinnego oraz pH jednakowe z fizjologicznym. Żel myjący pod prysznic 3 w 1 - delikatnie myjący twarz, ciało oraz włosy. Posiada właściwości energizujące.

Działanie

Wielofunkcyjny żel nawilżający do twarzy 50 ml - Udowodniona skuteczność: Skóra staje się delikatna: 100%

Wielofunkcyjny żel do golenia 35 ml - Pianka do golenia umożliwia dokładne golenie, tworząc hydrolipidową warstwę, po której przesuwa się ostrze (drzewo sandałowe i filodendron). Powoduje również pęcznienie włosów, co ułatwia uchwycenie ich ostrzem golarki, i ogranicza wrastanie włosów w skórę (pochodna mocznika). Działanie zapobiegające podrażnieniom, skóra staje się bardziej elastyczna i sprężysta (gliceryna roślinna).

Wielofunkcyjny Żel pod prysznic 100 ml - Żel pod prysznic dla mężczyzn delikatnie myje skórę: 100%* Nadaje włosom miękkość: 100%

Opinie o Nuxe Men ZESTAW żel nawilżający do twarzy 50 ml + żel pod prysznic 100 ml + żel do golenia 35 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Nuxe Men ZESTAW żel nawilżający do twarzy 50 ml + żel pod prysznic 100 ml + żel do golenia 35 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.