zdjecie zdjecie

NutroPharma AQUAfemin Hydro Harmony 60 kapsułek [Data ważności 31-08-2019]

Producent NutroPharma
Pojemność 60szt.
Postać Kapsułki
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Skład

Pokrzywa, mąka ryżowa, perz, żelatyna, barwniki: Candurin Silver Fine ( nośnik : krzemian glinowo-potasowy, barwnik: dwutlenek tytanu), błękit brylantowy FCF; zielona kawa, substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; cykoria.


1 kapsułka

2 kapsułki

Pokrzywa (Urtica dioica) ziele, ekstrakt 20:1

175 mg

350 mg

Perz ( Agropyron repens ) , kłącze, ekstrakt 20:1

125 mg

250 mg

Zielona kawa ( Coffea arabica ), ekstrakt ziarna,45% kwasu chlorogenowego

7,5 mg

15 mg

Cykoria ( Cichorium intybus), korzeń ekstrakt 5:1

2 mg

4 mg

Wskazania

Polecany dla kobiet, które zmagają się z występowaniem dużej ilości wody w organizmie.

Działanie

Suplement diety AQUAfemin ®HYDRO HARMONY zawiera roślinne składniki , które aktywnie wspomagają organizm kobiety w naturalnej eliminacji wody i tym samym ograniczają dyskomfort związany z obecnością dużej ilości wody w organizmie( perz, pokrzywa i cykoria). Dodatek cykorii działa wspomagająco w programach utraty masy ciała. Obecność dużej ilości wody w organizmie kobiety zwykle związana jest ze zmianami równowagi hormonalnejw trakcie cyklu miesiączkowego (zwłaszcza w jego II fazie) lub spowodowana jest stosowaniem doustnych środków antykoncepcyjnych.

Dawkowanie

1-2 kapsułki dziennie podczas posiłku, szczególnie w drugiej fazie cyklu miesiączkowego. Preparat można stosować wraz z AQUAfemin® DETOX, który zalecany jest do stosowania w pierwszej fazie cyklu miesiączkowego.  Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Kobiety w ciąży i karmiące nie powinny stosować preparatu. Osoby cierpiące na schorzenia nerek i stosujące leki moczopędne mogą stosować produkt po konsultacji z lekarzem.

Opinie o NutroPharma AQUAfemin Hydro Harmony 60 kapsułek [Data ważności 31-08-2019]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.