Nutrof Total dla utrzymania dobrego widzenia 60 kapsułek

cena
64,84 zł
Producent Thea Polska
Pojemność 60 szt.
Postać leku Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Opis produktu

NUTROF® TOTAL jest suplementem diety zawierającym witaminy i mikroelementy o działaniu antyoksydacyjnym***, luteinę, zeaksantynę, niezbędne kwasy tłuszczowe Omega-3 oraz wyciąg z winogron zawierający 5% resweratrolu.
NUTROF® TOTAL jest produktem opracowanym i wytwarzanym zgodnie z systemem zarządzania jakością ISO 9001.

Wskazania

Stosowanie preparatu Nutrof Total zaleca się wszystkim osobom, które chcą wesprzeć prawidłowe funkcjonowanie oczu a szczególności: po 40 r. ż, w profilaktyce chorób zwyrodnieniowych narządu wzroku (zwyrodnienie plamki związane z wiekim, jaskra, cukrzyca, zaćma), w wywiadzie rodzinnym istnieją wspomniane powyżej choroby, cierpiącym na zmęczenie oczu, będące wynikiem stylu życia (stres, wzmożona aktywność zawodowa), nieprawidłowo odżywiającym się (dieta uboga w warzywa, owoce i ryby

Działanie


Kwasy omega 3 (DHA) – odpowiedzialne za prawidłową budowę i funkcjonowanie oka. Resweratrol, który wpływa na prawidłową kondycję naczyń krwionośnych oczu. Zeaksantynę oraz  luteinę krystaliczną – patent Flora Glo Lutein, gwarantujący blisko 100 % wchłanialności. Inne postacie luteiny np. estry, czy tzw. luteina wysokogatunkowa  wchłaniają sie tylko w ok. 2-5 %.


Najważniejsze dla oka witaminy C,E, minerały oraz glutation, które pomagają w ochronie narządu wzroku przed szkodliwym działaniem stresu oksydacyjnego.


Dawkowanie

Przyjmować popijając niewielką ilością wody na początku lub w trakcie głównego posiłku. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.

Przeciwwskazania

Może powodować nieznaczne zaburzenia trawienia, bez poważnych skutków (nudności, odbijanie się, biegunka). W takim przypadku należy skontaktować się z lekarzem.

Dodatkowe

Nie należy stosować tego suplementu diety w przypadku uczulenia na jeden z jego składników.

Opinie o Nutrof Total dla utrzymania dobrego widzenia 60 kapsułek

jolanta

Jeszcze nie bralam to nie wiem jaka skutecznosc,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Nutrof Total dla utrzymania dobrego widzenia 60 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.