Nutramigen 2 proszek 425g

Nowa cena
cena
36,56 zł
Ilość:
Producent Mead Johnson Nutrition
Pojemność 425g
Postać leku proszek
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

Syrop glukozowy, oleje roślinne, hydrolizat kazeiny, modyfikowana skrobia kukurydziana, substancje przeciwzbrylające: fosforan wapnia, cytrynian potasu, chlorek potasu, cytrynian wapnia, tlenek magnezu, siarczan żelazawy, siarczan cynku, siarczan miedzi, siarczan manganu, jodek potasu, jodek sodu molibdenian (VI) sodu, chlorek chromu (III), selenin sodu, kwas askorobowy, octan DL-alfa-tokoferylu, nikotynamid, D-pantotenian wapnia, palmitynian retinylu, chlorowodorek tiaminy, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, kwas pteroilomonoglitaminowy, fitomenadion, D-biotyna, cholekalcyferol, cyjanokobalamina, inozytol, cystyna, chlorek choliny, L-tyrozyna, L-tryptofan, tauryna, L-karnityna.

Wskazania

Do stosowania w diagnostyce i postępowaniu dietetycznym: w alergii na białka pokarmowe (w tym alergii na białko mleka krowiego), nietolerancji latkozy i sacharozy, w kolce jelitowej u dzieci z wysokim ryzykiem wystąpienia alergii.

Działanie

Nutramigen dostarcza wszystkie składniki odżywcze ważne do prawidłowego wzrostu i rozwoju twojego dziecka.

Dawkowanie

Jeśli lekarz nie zaleci inaczej, należy kierować się wskazówkami dotyczącymi karmienia umieszczonymi na opakowaniu. 1 miarka proszku (4,5 g) na każde 30 ml wody.

Nutramigen 2 proszek 425g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Nutramigen 2 proszek 425g kupili także:

Espumisan krople doustne 100mg/1ml - 30 ml

Espumisan krople to alternatywna wersja preparatu w kapsułkach stosowana doustnie, zalecana w stanach zaburzeń żołądkowo-jelitowych związanych z nadmiernym gromadzeniem gazów (wzdęcia). 

Środek zawiera simetikon, który obniża napięcie powierzchniowe pęcherzyków gazu zawartych w masach pokarmowych i śluzie przewodu pokarmowego, powoduje ich pękanie. Uwolnione w ten sposób gazy mogą być wchłonięte przez ściany jelit a następnie wydalone wraz z ruchami perystaltycznymi jelit. Nie jest wchłaniany z przewodu pokarmowego, a wydalany jest w postaci niezmienionej. 

Pomocniczo preparat stosuje się przed badaniami ultrasonograficznymi, radiologicznymi, gastroskopowymi a także po zabiegach chirurgicznych. Można stosować u dzieci powyżej 1 r.ż. w przypadku kolek jelitowych, zaś w zatruciach środkami powierzchniowo czynnymi podawany w celu zmniejszenia pienienia treści przewodu pokarmowego. 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.