Nurofen od 3 miesięcy 100mg/5ml zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym 100 ml

Producent Reckitt Benckiser
Pojemność 100ml
Postać leku Zawiesina
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Każde 5 ml zawiesiny zawiera 100 mg ibuprofenu.

Wskazania

Gorączka różnego pochodzenia (także w przebiegu zakażeń wirusowych, w przebiegu odczynu poszczepiennego). Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: bóle głowy, gardła i mięśni np. w przebiegu zakażeń wirusowych, bóle mięśni, stawów i kości, na skutek urazów narządu ruchu (nadwerężenia, skręcenia), bóle na skutek urazów tkanek miękkich, bóle pooperacyjne, bóle zębów, bóle po zabiegach stomatologicznych, bóle na skutek ząbkowania, bóle głowy, bóle uszu występujące w stanach zapalnych ucha środkowego.

Działanie

Zawiesina doustna, Ibuprofen 100 mg/5ml do stosowania u dzieci od 3. miesiąca życia, bez cukru i barwników. Bezpieczny dozownik ułatwiający dawkowanie.

Dawkowanie

Doustnie. Doraźnie. Dawka dobowa: 20-30 mg ibuprofenu/kg m.c. w dawkach podzielonych. Nurofen zawiesina: niemowlęta od 3-6 m.ż. (masa ciała 5-7,6 kg): 2,5 ml 3 razy dziennie (150 mg ibuprofenu/dobę); niemowlęta 6-12 m.ż. (7,7-9 kg): 2,5 ml 3-4 razy dziennie (150-200 mg/dobę); dzieci od 13 m.ż. - 4 r.ż. (10-15 kg): 5 ml 3 razy dziennie (300 mg/dobę); dzieci 5-7 r.ż (16-20 kg): 7,5 ml 3 razy dziennie (450 mg/dobę); dzieci 8-10 r.ż (21-29 kg): 10 ml 3 razy dziennie (600 mg/dobę); dzieci 11-13 r.ż. (30-40 kg): 15 ml 3 razy dziennie (900 mg/dobę).

Przeciwwskazania

Leku Nurofen dla dzieci nie należy stosować u pacjentów: z nadwrażliwością na ibuprofen lub którąkolwiek substancję pomocniczą leku oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ), u których po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych występowały kiedykolwiek w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej, z chorobą wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy czynną lub przebytą, perforacją lub krwawieniem, również z tymi występującymi po zastosowaniu NLPZ, z ciężką niewydolnością wątroby, ciężką niewydolnością nerek lub ciężką niewydolnością serca, przyjmujących jednocześnie inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, w tym inhibitory COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych), w III trymestrze ciąży, ze skazą krwotoczną.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

nurofen, nurofen dla dzieci, ból, ból dziecka, gorączka, gorączka u dziecka, goraczka u dziecka, goraczka dziecka, przeziębienie, przeciwgorączkowy syrop, przeciwgorączkowy, przeciwgoraczkowy syrop, przeciwgoraczkowy, syrop dla dzieci, zawiesina, truskawka, truskawkowy, truskawkowy smak, dla dzieci, bol, bol dziecka , przeciwbólowy, przeciwbolowy, przeciwbolowe dla dzieci, paracetamol, paracetamol dla dzieci,  leki dla dzieci, przeziębienie, przeziebienie,  chore dziecko , na ból, na bol, na bol dla dzieci, na ból dla dzieci

Nurofen od 3 miesięcy 100mg/5ml zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym 100 ml

monika

ja też podaje swojemu dziecku na zbicie gorączki czy przeciwbólowo syropek z ibuprofenem ale milifen bo jest równie skuteczny co syropki reklamowane a mimo tego tańszy od nich, więc po co przepłacać,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Nurofen od 3 miesięcy 100mg/5ml zawiesina dla dzieci o smaku truskawkowym 100 ml kupili także:

1. Nurofen Express Forte 400mg 20 kapsułek miękkich

Nurofen Express Forte jest lekiem z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych, przeciwbólowych i przeciwgorączkowych na bazie ibuprofenu o podwojonej dawce 400 mg. 

Jest ukierunkowany na ból o nasileniu łagodnym do umiarkowanego: 

- bóle głowy (napięciowe, migrena); 
- bóle zębów; 
- nerwobóle; 
- bóle kości i stawów; 
- bóle w infekcjach wirusowych i bakteryjnych (przeziębienia, grypa); 
- bóle menstruacyjne; 
- gorączka i stany podgorączkowe. 

Miękka forma kapsułki żelowej sprawia, że lek szybko się wchłania, a tym samym skuteczniej i szybciej działa, gdyż płynna postać jest gotowa do wchłonięcia bezpośrednio do krwiobiegu. Dostępny bez recepty i przeznaczony dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży, których masa ciała wskazuje więcej niż 40 kg. 

Groprinosin 250mg/5ml syrop zwiększający odporność smak malinowy 150 ml

Groprinosin syrop  
Lek w postaci syropu podawany u pacjentów z obniżoną odpornością, często zapadających na infekcje górnych dróg oddechowych. 

Substancja czynna (dawka: 250mg/5ml pranobeksu inozyny), która normalizuje wadliwą odporność komórkową i hamuje działanie wirusów, bakterii oraz grzybów, działa immunostymulująco i przeciwwirusowo. Nadmiar pierwiastka jest bezpiecznie wydalany z organizmu. 

Dawka odpowiednio dobrana do wieku, masy ciała i stopnia infekcji jest w stanie skutecznie poradzić sobie z drobnoustrojami wywołującymi choroby i osłabienie górnych dróg oddechowych a tym samym skrócić czas trwania choroby. 

Podaje się do kilku razy na dobę w równych dawkach.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.