zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent NOW Foods
Adres


Pojemność 120szt.
Postać
Dostępność

Spis treści:

NOW Food Magnesium & Potassium Aspartate with taurine 120 kapsułek Opis

Współczesne społeczeństwo cierpi na niedobór minerałów w pożywieniu. Zbyt niski poziom składników mineralnych takich jak magnez i potas może prowadzić do nieprawidłowego funkcjonowania organizmu.

Specjalnie zaprojektowana formuła magnezowo - potasowa w połączeniu z kwasem asparginowym jest łatwo wchłaniana do organizmu i w tym związku transportowana we krwi do wielu komórek "docelowych". Zawarta w składzie tauryna ma wpływ na funkcjonowanie serca oraz całego układu krążenia.

NOW Food Magnesium & Potassium Aspartate with taurine 120 kapsułek Skład

Zawartość w 1 kapsułce :Magnez (z aspargininau magnezu) 300mg; Potas (z aspargininau potasu) 99mg; Tauryna 100mg; L-karnityna 100mg

Guarana (standaryzowany ekstrakt – 15mg kofeiny) 75mg; Zielona herbata (standaryzowany ekstrakt – 2mg kofeiny) 50mg.

NOW Food Magnesium & Potassium Aspartate with taurine 120 kapsułek Wskazania

Niedobór magnezu objawia się wzmożonym napięciem i drżeniem mięśniowym, skurczami mięśni (szczególnie u osób nadużywających kawy lub alkoholu) Skutki niedoboru są niebezpieczne i niekiedy, zwłaszcza jeśli nie nastąpiło w porę rozpoznanie, mogą prowadzić do wysokiego uszczerbku na zdrowiu.  Niedobory magnezu występujące u większości Polaków są przede wszystkim spowodowane jego zmniejszoną zawartością w wodzie pitnej i w pożywieniu, szczególnie pochodzenia roślinnego. Magnes jest niezbędnym minerałem w ludzkim organizmie oraz jest pomocny w utrzymaniu normalnych funkcji układu sercowo-naczyniowego, mięśni, nerwów, kości i funkcji komórkowych.  

Natomiast zbyt niski poziom potasu może prowadzić do wystąpienia dolegliwości układu oddechowego lub rozregulowania pracy jelit (pojawiające się zaparcia lub biegunki)

Magnez i potas jest szczególnie polecany osobom:


pijącym regularnie kawę

uczniom, studentom oraz ludziom intensywnie pracującym umysłowo

ciężko pracującym fizycznie

żyjącym w ciągłym stresie

kobietom ciężarnym oraz w okresie menopauzy

stosującym restrykcyjne diety odchudzające.

z problemami przemiany materii

NOW Food Magnesium & Potassium Aspartate with taurine 120 kapsułek Działanie

Wzmacnia system nerwowy

Korzystnie wpływa na serce i układ krążenia

Dostarcza energii

Wydala toksyny z organizmu

NOW Food Magnesium & Potassium Aspartate with taurine 120 kapsułek Dawkowanie

2 tabl 1 do 2 razy dziennie w trakcie posiłku.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Niedobór magnezu objawia się wzmożonym napięciem i drżeniem mięśniowym, skurczami mięśni (szczególnie u osób nadużywających kawy lub alkoholu) Skutki niedoboru są niebezpieczne i niekiedy, zwłaszcza jeśli nie nastąpiło w porę rozpoznanie, mogą prowadzić do wysokiego uszczerbku na zdrowiu.  Niedobory magnezu występujące u większości Polaków są przede wszystkim spowodowane jego zmniejszoną zawartością w wodzie pitnej i w pożywieniu, szczególnie pochodzenia roślinnego. Magnes jest niezbędnym minerałem w ludzkim organizmie oraz jest pomocny w utrzymaniu normalnych funkcji układu sercowo-naczyniowego, mięśni, nerwów, kości i funkcji komórkowych.  Natomiast zbyt niski poziom potasu może prowadzić do wystąpienia dolegliwości układu oddechowego lub rozregulowania pracy jelit (pojawiające się zaparcia lub biegunki)Magnez i potas jest szczególnie polecany osobom:pijącym regularnie kawęuczniom, studentom oraz ludziom intensywnie pracującym umysłowociężko pracującym fizycznieżyjącym w ciągłym stresiekobietom ciężarnym oraz w okresie menopauzystosującym restrykcyjne diety odchudzające.z problemami przemiany materii

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.