Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 20 szt.
Postać Saszetki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Normosan Fix 20 saszetek Skład

1 saszetka 1,4 g zawiera: Kora kruszyny - 0,280 g; Liść senesu - 0,140 g; Owoc kminku - 0,490 g; Owoc bzu czarnego - 0,252 g; Liść mięty pieprzowej - 0,238 g. 1 saszetka 1,4 g zawiera 19,6 – 29,4 g antrapochodnych w przeliczeniu glukofrangulinę A.

Normosan Fix 20 saszetek Wskazania

Napar z mieszanki stosuje się jako środek przeczyszczający w zaparciach.

Normosan Fix 20 saszetek Dawkowanie

maksymalna dzienna dawka glikozydów hydroksyantracenowych wynosi 30 mg. Jest to dawka odpowiadająca 1 saszetce produktu leczniczego. 1 saszetkę zalać 1 szklanką wrzącej wody, naparzać przez ok. 15 minut. Przed udaniem się na spoczynek: wypić jednorazowo od 2/3 do całości przygotowanego naparu. Działanie przeczyszczające występuje przeciętnie po 6 – 10 godzinach. Właściwą dawką indywidualną jest najniższa dawka niezbędna do uzyskania miękkiego stolca. Przy pierwszym stosowaniu najlepiej wypić 2/3 szklanki naparu. Jeżeli efekt terapeutyczny nie wystąpi można następnym razem (nie wcześniej, niż po upływie doby ) zwiększyć dawkę do całej szklanki naparu. Nie zaleca się stosowania preparatu dłużej niż przez 7 – 10 dni (najlepiej nie stosować częściej niż 2 – 3 razy w tygodniu). 

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Napar z mieszanki stosuje się jako środek przeczyszczający w zaparciach.

Kluczowy składnik

mięta kminek czarny bez kruszyna senes

Rejestracja

lek

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.