Nicorette Icy White 2mg 105 gum do żucia

cena
55,29 zł
Ilość:
Producent Johnson & Johnson
Pojemność 105 szt.
Postać leku Guma do żucia
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

1 kostka gumy zawiera jako substancję czynną 2mg nikotyny w postaci nikotyny z kationitem oraz substancje pomocnicze: baza gumy do żucia (Cafosa 258 Soft) (E321), ksylitol (E967), olejek miętowy, sodu węglan bezwodny, sodu wodorowęglan, acesulfam potasu (E950), lewomentol, magnezu tlenek, lekki; otoczka podpowłokowa - Winterfresh RDE4-149, hypromeloza, sukraloza (E955), polisorbat 80; otoczka twarda - ksylitol (E967), skrobia, tytanu dwutlenek (E171), Winterfresh RDE4-149, wosk Carnauba.
 

Wskazania

preparat stosowany w celu łagodzenia głodu nikotynowego i objawów odstawiennych występujących po zaprzestaniu palenia.
 

Działanie

produkt łagodzi głód nikotynowy i objawy odstawienne występujące po zaprzestaniu palenia.
 

Dawkowanie

należy przyjąć jedną kostkę gumy, kiedy poczuje się chęć zapalenia papierosa. Zazwyczaj stosuje się od 8 do 12 gum na dobę.
Należy używać gumy, przez co najmniej trzy miesiące, przy czym stopniowo redukować liczbę żutych gum. Jeśli zaczynasz od NICORETTE 4mg, w trakcie kuracji możesz przejść na NICORETTE 2mg.
Żuj gumę powoli do momentu poczucia smaku. Następnie przerwij żucie i zatrzymaj gumę między dziąsłem i policzkiem. Czynność tę należy powtarzać przez 30 minut.
Guma do żucia zacznie uwalniać nikotynę, która będzie następnie wchłaniana przez błonę śluzową jamy ustnej. Gdy smak zacznie zanikać, można sięgnąć po kolejną Gumę NICORETTE.
 

Przeciwwskazania

 osoby w wieku poniżej 18 lat nie powinny stosować leku bez zalecenia lekarza, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie o Nicorette Icy White 2mg 105 gum do żucia

ogo

pomaga rzuci nałóg,

ogo

pomaga rzuci nałóg,

ogo

pomaga rzuci nałóg,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili Nicorette Icy White 2mg 105 gum do żucia kupili także:

MenMag magnez 60mg dla mężczyzn 30 tabletek

Suplement MenMag to męski magnez o poszerzonym składzie. Magnez to jeden z najważniejszych pierwiastków dla ludzkiego organizmu, dlatego MenMag uzupełnia codzienną dietę mężczyzn, wpływając m.in. na skurcze, stres, przemęczenie. Dodatkowe składniki zawarte w suplemencie pomagają utrzymać prawidłowy poziomu testosteronu we krwi, metabolizm białek i glikogenu oraz wspierają naturalną aktywności seksualną (Maca). Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się też do utrzymania właściwego metabolizmu białka i glikogenu. Te dwa składniki działające w skojarzeniu przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Suplement diety MenMag zawiera składniki dostosowane do męskich potrzeb.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.