Nici dentystyczne ORAL-B ULTRAFLOSS 25m

Producent Procter & Gamble
Pojemność 1 szt.
Postać leku Nić
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Nici dentystyczne Oral-B Ultrafloss, zaprojektowano tak by czyszczenie zębów nicią było łatwe i komfortowe od pierwszego użycia. Ultrafloss to nić podzielona na równe odcinki dla łatwiejszego dozowania. 

Działanie

Nić jest wyjątkowo puszysta i miękka, została zaprojektowana tak, aby zapobiegac podrażnieniom. Elastyczny materiał, z którego wykonana jest nić sprawia, że delikatnie wślizguje się w przestrzenie międzyzębowe i skutecznie usuwa płytkę nazębną. 

Dawkowanie

Stosowanie: Wyciągnij jeden odmierzony odcinek Ultrafloss i utnij nić na niebieskim odcinku. Nawiń nić na środkowe palce. Rozciągnij ją, aby umożliwić delikatne wprowadzenie w przestrzenie międzyzębowe. Owiń nicią każdy ząb. Nie rozciągaj nici, pozwól jej wrócić do "puszystej: formy. Poruszając nicią w góre i w dół usuń z przestrzeni międzyzębowej płytkę nazębną i resztki jedzenia. Powtórz czynność w każdej przestrzeni miedzyzębowej, używając za każdym razem czystego miejsca na odcinku nici. Używaj jednego odcinka nici na dolnej i drugiego do górnej szczęki.

Opinie o Nici dentystyczne ORAL-B ULTRAFLOSS 25m

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Nici dentystyczne ORAL-B ULTRAFLOSS 25m kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.