Nexcare ColdHot Mini okłady żelowe zimny-ciepły 11cmx12cm 1 sztuka

cena
14,44 zł
Ilość:
Producent 3M Poland
Pojemność 1 szt.
Postać leku okład
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Nexcare seria ciepło- zimnych okładów wielokrotnego użytku wykorzystująca terapię ciepłem i zimnem. ColdHoty są łatwym w użyciu, bezpiecznym i skutecznym środkiem przeciwbólowym i przeciwobrzękowym. Stosowane jako okład ciepły (po ogrzaniu w gorącej wodzie) działają wspomagająco w przypadku bólów reumatycznych, bólów miesiączkowych, bólów chronicznych (np. lumbago), bolesnych skurczy mięśni. Jako okład zimny (po oziębieniu w zamrażalniku)są idealne w przypadku: urazów (stłuczenia, skręcenia itp.), bólów głowy, zębów i obrzęków. Produkt polecany jest dla dzieci (urazy, obrzęki), kobiet (w tym również kobiet w ciąży, matek karmiących), osób starszych (bóle reumatyczne) i narażonych na kontuzje (stłuczenia).

Opinie o Nexcare ColdHot Mini okłady żelowe zimny-ciepły 11cmx12cm 1 sztuka

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Nexcare ColdHot Mini okłady żelowe zimny-ciepły 11cmx12cm 1 sztuka kupili także:

Termo-duo okład ciepło zimno rozmiar S 1 sztuka

Linia Termo-duo to okłady wraz z etui przeznaczone do leczenia dolegliwości za pomocą termoterapii. Termoterapia to naturalny sposób niwelowania bólu, wykorzystujący w celach leczniczych działanie ciepła lub zimna. Nasze okłady mają uniwersalne zastosowanie. Można ich używać zarówno do terapii ciepłem (po podgrzaniu w mikrofalówce) jak i do leczenia zimnem (po schłodzeniu w zamrażalniku).

Termo-duo S to najmniejszy okład, który jest naturalną, prostą i skuteczną metodą leczenia dla całej rodziny.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.