Nexcare ColdHot Maxi okłady żelowe zimny-ciepły 19,5cm x 30cm 1 sztuka - [Data ważności 31-01-2018]

cena
9,59 zł
61,89 zł
Ilość:
Producent 3M Poland
Pojemność 1 szt.
Postać leku Okład
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Nexcare seria ciepło- zimnych okładów wielokrotnego użytku wykorzystująca terapię ciepłem i zimnem. ColdHoty są łatwym w użyciu, bezpiecznym i skutecznym środkiem przeciwbólowym i przeciwobrzękowym. Stosowane jako okład ciepły (po ogrzaniu w gorącej wodzie) działają wspomagająco w przypadku bólów reumatycznych, bólów miesiączkowych, bólów chronicznych (np. lumbago), bolesnych skurczy mięśni. Jako okład zimny (po oziębieniu w zamrażalniku)są idealne w przypadku: urazów (stłuczenia, skręcenia itp.), bólów głowy, zębów i obrzęków. Produkt polecany jest dla dzieci (urazy, obrzęki), kobiet (w tym również kobiet w ciąży, matek karmiących), osób starszych (bóle reumatyczne) i narażonych na kontuzje (stłuczenia).

Opinie o Nexcare ColdHot Maxi okłady żelowe zimny-ciepły 19,5cm x 30cm 1 sztuka - [Data ważności 31-01-2018]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Nexcare ColdHot Maxi okłady żelowe zimny-ciepły 19,5cm x 30cm 1 sztuka - [Data ważności 31-01-2018] kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.