Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Pojemność 4x 800g
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

NESTLE NAN OPTIPRO 5 Junior mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku życia 4x 800 g [WIELOPAK] Opis

Mleko NAN OPTIPRO® 5 powstało specjalnie z myślą o dzieciach powyżej 2,5 roku. Może ono każdego dnia pomagać dostarczać ich organizmom składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju. 

W porównaniu z mlekiem krowim, mleko modyfikowane NAN OPTIPRO® 5 zawiera mniej białka, a więcej: żelaza, witaminy C oraz kwasów tłuszczowych omega-3. Mleko NAN OPTIPRO® 5 zawiera również witaminę D i wapń, które wspomagają prawidłowy rozwój kości. Dodatkowo w jego skład wchodzi żelazo, które przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcj poznawczych

Z pomocą Nestlé możesz skomponować dziecku zbilansowaną dietę dopasowaną do jego wieku i potrzeb.

- Stworzone z myślą o dzieciach powyżej 2,5 lat

- Wit. D ważna dla rozwoju mocnych kości

-Żelazo, które przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcj poznawczych

NESTLE NAN OPTIPRO 5 Junior mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku życia 4x 800 g [WIELOPAK] Skład

mleko odtłuszczone (76,7%); oleje roślinne (oleina palmowa, niskoerukowy olej rzepakowy, olej słonecznikowy); maltodekstryna; skrobia ziemniaczana; permeat serwatkowy (z mleka); odmineralizowana serwatka (z mleka); laktoza (z mleka); cytrynian wapnia; skrobia kukurydziana; emulgator (lecytyna sojowa); cytrynian potasu; fosforan wapnia; olej rybi; chlorek sodu; cytrynian wapnia; witaminy (C, E, kwas pantotenowy, niacyna, B1, A, B6, B2, kwas foliowy, K1, biotyna, D3, B12); chlorek magnezu; fosforan potasu; olej z Mortierella alpina; siarczan żelazawy; siarczan cynku; kultury bakterii Bifidobacterium lactis; kultury bakterii Streptococcus thermophilus; siarczan miedzi; jodek potasu; selenian sodu

NESTLE NAN OPTIPRO 5 Junior mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku życia 4x 800 g [WIELOPAK] Dawkowanie

Sposób przygotowania:

1. Umyj dokładnie ręce zanim zaczniesz przygotowywać mleko.

2. Umyj dokładnie kubek tak, aby zostały usunięte wszelkie pozostałości mleka.

3. Wygotuj przez 5 minut. Pozostaw pod przykryciem do chwili użycia.

4. Doprowadź wodę pitną do wrzenia i gotuj przez 5 minut: pozostaw do wystygnięcia.

5. Odmierz zgodnie z tabelą karmienia odpowiednią ilość letniej wody, o temp. 37°C i wlej do wygotowanego kubka.

6. Posługuj się wyłącznie załączoną miarką. Upewnij się, że załączona miarka jest umyta i dobrze osuszona zanim jej użyjesz.

7. Zgodnie z tabelą karmienia odmierz dokładnie i wsyp do kubka odpowiednią do wieku dziecka ilość płaskich miarek proszku.

8. Potrząsaj kubkiem aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku.

9. Zamknij dokładnie torebkę po każdym użyciu i przechowuj w suchym i chłodnym miejscu (5-25°C). Zawartość zużyj w ciągu 3 tygodni po otwarciu opakowania.

Tabela karmienia

Wiek dziecka Po 2.5 roku Ilość na porcję Przegotowana woda w ml* 180 Płaskie miarki** 6

Dzienna liczba karmień Nan Optipro 5 - 2 Inne 3

Uwaga! Podana wielkość porcji jest średnią, jaką zjada dziecko w danym wieku zależnie od indywidualnych potrzeb. Różnice mogą dotyczyć również liczby posiłków. Zawsze konsultuj ilość posiłków z lekarzem prowadzącym.

* Aby utrzymać odpowiednią ilość żywych kultur bakterii, przegotowana woda powinna być ostudzona do temperatury zbliżonej do temperatury ciała (ok. 37°C).

** Pamiętaj: używaj tylko załączonej miarki. Użycie większej lub mniejszej ilości proszku niż wskazana może prowadzić do odwodnienia organizmu lub do niedożywienia dziecka. Nie zmieniaj proporcji wody i proszku bez porozumienia z lekarzem.

Dieta Juniora powinna być dostosowana do zmieniających się potrzeb żywieniowych i dostarczać mu składników potrzebnych do nabywania nowych umiejętności. Nan Optipro 5 mleko modyfikowane w proszku Junior, wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 2,5 roku jest mlekiem specjalnie stworzonym z myślą o małych odkrywcach.

NESTLE NAN OPTIPRO 5 Junior mleko modyfikowane dla dzieci po 2,5 roku życia 4x 800 g [WIELOPAK] Dodatkowe

Ważna informacja: mleko modyfikowane Nan Optipro 5 Junior, wzbogacone w witaminy i składniki mineralne dla dzieci po 2,5 roku nie jest substytutem mleka matki, ale mlekiem specjalnie stworzonym z myślą o malcach po 2,5 roku życia. Karmienie piersią powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe.

Kategoria

Mama i dziecko

Postać

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.