Neoxen żel 50 g

cena
13,85 zł
Producent Emo-Farm
Pojemność 50 g
Postać leku Żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 g żelu zawiera 100 mg naproksenu. Zawiera choliny chlorek.

Wskazania

leczenie miejscowe; bólu mięśni i stawów po urazach (stłuczenia, zwichnięcia, naderwania itp.); stanów zapalnych tkanek miękkich; zapalenie ścięgien, więzadeł mięśnii stawów; choroby zwyrodnieniowe stawów.

Działanie

Preparat o miejscowym działaniu przeciwbólowym, przeciwzapalnym i przeciwobrzękowym. Zastosowanie naproksenu w postaci soli choliniowej pozwoliło na osiągnięcie większej dostępności biologicznej leku i szybsze wystąpienie działania przeciwbólowego. Naproksen podawany miejscowo wykazuje znaczną kumulację w naskórku, skórze właściwej i w tkance mięśniowej.

Dawkowanie

Niewielką ilość żelu wcierać w suchą, czystą skórę nad bolącym miejscem do całkowitego wchłonięcia. Stosować 2-6 razy dziennie w kilkugodzinnych odstępach.

Przeciwwskazania

uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną – naproksen lub na którykolwiek z pozostałych składników leku, niesteroidowe leki przeciwzapalne oraz salicylany (w tym kwas acetylosalicylowy). Dzieci do lat 3.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Neoxen żel 50 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Neoxen żel 50 g kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.