NEOVAGINAL UNI Żel dopochwowy 5 x 5ml

Nowa cena
cena
20,98 zł
Ilość:
Producent Aqant
Pojemność 25 ml
Postać leku Żel
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

 sól sodowa kwasu hialuronowego, kwas mlekowy, gliceryna, hydroksyetyloceluloza, methylparaben, propylparaben, woda.

Wskazania

NEOVAGINAL UNI żel dopochwowy przeznaczony jest do wspomagania procesów regeneracji błony śluzowej pochwy w stanach, spowodowanych przez:

suchość pochwy związanej ze zmianami hormonalnymi we wszystkich okresach życia (w szczególności w okresie menopauzy, po porodzie, podczas laktacji i w następstwie chemio- i radioterapii),

otarcia lub inne czynniki związane z nadkażeniem.

Działanie

Delikatny, bezbarwny i bezzapachowy żel dopochwowy, chroni tkanki i odtwarza naturalny stan fizjologiczny błon śluzowych pochwy po zabiegach chirurgicznych ginekologicznych, łagodzi objawy atrofii pochwy, takie jak: swędzenie, pieczenie, zaczerwienienie, obrzęk, nieprawidłowa wydzielina, uczucie napięcia tkanek lub dyskomfort podczas współżycia płciowego.

Dawkowanie

Przed użyciem żelu dopochwowego NEOVAGINAL UNI należy dokładnie umyć ręce. W celu zastosowania żelu należy zdjąć nasadkę aplikatora, a następnie umieścić w pochwie wydłużoną końcówkę i wycisnąć zawartość żelu z aplikatora. Stosować 1 aplikację dziennie na noc lub przed planowanym współżyciem. Poleca się stosowanie wkładek higienicznych, ponieważ możliwy jest niewielki wypływ żelu. Żel dopochwowy przeznaczony jest wyłącznie do stosowania dopochwowego. Wykorzystany aplikator należy wyrzucić. Nie używać aplikatora powtórnie.

NEOVAGINAL UNI Żel dopochwowy 5 x 5ml

Spełnia oczekiwania.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt NEOVAGINAL UNI Żel dopochwowy 5 x 5ml kupili także:

Diohespan max 1000mg 60 tabletek

Lek stosowany przy dolegliwościach i uczuciu bolących nóg różnego pochodzenia (problemy z wydolnością krążenia, tj. żylaki, kurcze i ciężkość nóg). 

Dzięki zawartej w leku diosminie (1 tabl. max zawiera 1000 mg zmikronizowanej diosminy) wpływa na wzmocnienie ścianek żył, niweluje nieprzyjemne swędzenie i ból kończyn, ich nadwrażliwość i puchnięcie. Dodatkowo działa ochronnie na naczynia i żyły zmniejszając ryzyko ich rozszerzalności i zastojów. Stanowi także skuteczne leczenie objawowe związane z nasileniem dolegliwości przy żylakach odbytu. 

Wchłaniana z przewodu pokarmowego diosmina jest bez trudu wydalana przez organizm. 


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.