Neo-Angin z cukrem 36 tabletek do ssania

cena
12,84 zł
Producent DIVAPHARMA GMBH
Pojemność 36 tabletek
Postać leku Tabletki do ssania
Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Jedna tabletka do ssania zawiera substancje czynne: alkohol 2,4-dichlorobenzylowy 1,2 mg, amylometakrezol 0,6 mg, lewomentol 5,9 mg oraz substancje pomocnicze: olejek z anyżu gwiaździstego, olejek miętowy, sacharoza, syrop glukozowy, kwas winowy, czerwień koszenilową A (E 124). 

Wskazania

Preparat stosowany w stanach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej i gardła wywołanych przez bakterie Gram-dodatnie i Gram-ujemne bakterie, a także niektóre grzyby.

Zalecany do wspomagania leczenia stanów zapalnych jamy ustnej i gardła, przebiegających z objawami, takimi jak: ból gardła, zaczerwienienie, obrzęk. 

Działanie

Substancje czynne zawarte w preparacie wykazują działanie bakteriobójcze na większość Gram-dodatnich i Gram-ujemnych bakterii wywołujących infekcje w jamie ustnej i gardle, a także przeciwgrzybiczym na grzyby powodujące pleśniawki. Neo-angin ma przyjemny smak i jest dobrze tolerowany. 

Dawkowanie

Lek stosuje się doustnie. Dorośli i dzieci w wieku powyżej 6 lat:należy powoli ssać 1 tabletkę co 2-3 godziny. Nie należy stosować więcej niż 6 tabletek na dobę. 

Przeciwwskazania

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.  

Dodatkowe

Nie należy podawać dzieciom poniżej 6 roku życia. 

Neo-Angin z cukrem 36 tabletek do ssania

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Neo-Angin z cukrem 36 tabletek do ssania kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone