Apteo Nastrój Plus 30 tabletek

Nowa cena
cena
8,84 zł
Producent Apteo
Pojemność 30szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

1 tabletka zawiera 100 mg wyciągu z melisy, w tym 8 mg polifenoli, 100 mg wyciągu z wąkrotki azjatyckiej (Gotu kola), 36,4 mg wyciągu z guarany, w tym 8 mg kofeiny, 15 mg wyciągu z szafranu, 50 mg inozytolu, 50 mg tryptofanu, 8 mg NE niacyny, 3 mg kwasu pantotenowego, 0,7 mg Witaminy B6, 0,55 mg Witaminy B1 (tiaminy), 1,25 µg Witaminy B12, 25 µg biotyny.

Wskazania

 Nastrój APTEO dostarcza składników wpływających korzystnie na witalność i samopoczucie.

Działanie

Guarana pomaga utrzymać sprawność fizyczną i psychiczną, wpływa na witalność. Witamina B6, niacyna, kwas pantotenowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Guarana i kwas pantotenowy pomagają w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie. Szafran przyczynia się do zachowania równowagi emocjonalnej, wraz z melisą pomaga utrzymać dobry nastrój.

Dawkowanie

1 tabletka 1 do 2 razy dziennie, po posiłku.

Opinie o Apteo Nastrój Plus 30 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Apteo Nastrój Plus 30 tabletek kupili także:

Essentiale forte 50 kapsułek

ESSENTIALE FORTE jest lekiem roślinnym na bazie nasion sojowych stosowanym w dolegliwościach i chorobach wątroby. 

Podawany w przypadkach braku apetytu, konieczności zneutralizowania substancji toksycznych (tj. alkoholu, leków) bądź w przebiegu zapalenia wątroby. 

Fosfolipidy zawarte w leku zmniejszają uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu, którego podłożem jest uszkodzenie wątroby spowodowane nieprawidłową dietą. Wspomagają szybszą regenerację uszkodzonych komórek wątrobowych uzupełniając ubytki powstałe na skutek procesów chorobowych i hamując procesy włóknienia w wątrobie. Ponadto wraz z kwasami żółciowymi fosfolipidy biorą udział w trawieniu tłuszczów i wchłanianiu się rozpuszczonych w nich witamin.  

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.