Nasiona Babki Płesznika 200g BONIFRATERS

cena
16,94 zł
Ilość:
Producent Boni Fratres Pharmaceutical
Pojemność 200g
Postać leku Zioła

Dostępna ilość
33% Complete

Skład

nasiona babki płesznik (Plantago psylium)

Wskazania

Naturalny produkt pozyskiwany z surowców najwyższej jakości, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit, pomaga w utrzymaniu regularnych wypróżnień, wspomaga prawidłowe trawienie i pomaga kontrolować poziom cholesterolu we krwi.

Działanie

przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania jelit

pomagają w utrzymaniu regularnych wypróżnień

wspomagają prawidłowe trawienie

pomagają kontrolować poziom cholesterolu we krwi

Dawkowanie

6 do 9 g nasion babki płesznik, od 2 do 3 łyżeczek dziennie. Zalać wodą lub innym płynem, wypić po 5 minutach po spęcznieniu nasion. Po spożyciu obficie popić wodą.

Nasiona Babki Płesznika 200g BONIFRATERS

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Nasiona Babki Płesznika 200g BONIFRATERS kupili także:

Acard 75mg 60 tabletek

Acard to lek zawierający kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Lek stosowany długotrwale w profilaktyce chorób, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

Zawarty w leku Acard - kwas acetylosalicylowy, zaliczany jest do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe,  hamujące agregację płytek krwi.

W małych dawkach: 75-150 mg na dobę, głównym działaniem kwasu acetylosalicylowego jest zmniejszenie zdolność płytek do agregacji i hamowanie skurczu naczyń. Aby zaobserwować działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne wymagane jest stosowanie większych dawek kwasu acetylosalicylowego w ciągu doby.


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.