Nasiona Babki Płesznika 200g BONIFRATERS

Nowa cena
cena
16,94 zł
Producent Boni Fratres Pharmaceutical
Pojemność 200g
Postać leku Zioła
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

nasiona babki płesznik (Plantago psylium)

Wskazania

Naturalny produkt pozyskiwany z surowców najwyższej jakości, który przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit, pomaga w utrzymaniu regularnych wypróżnień, wspomaga prawidłowe trawienie i pomaga kontrolować poziom cholesterolu we krwi.

Działanie

przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania jelit

pomagają w utrzymaniu regularnych wypróżnień

wspomagają prawidłowe trawienie

pomagają kontrolować poziom cholesterolu we krwi

Dawkowanie

6 do 9 g nasion babki płesznik, od 2 do 3 łyżeczek dziennie. Zalać wodą lub innym płynem, wypić po 5 minutach po spęcznieniu nasion. Po spożyciu obficie popić wodą.

Nasiona Babki Płesznika 200g BONIFRATERS

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Nasiona Babki Płesznika 200g BONIFRATERS kupili także:

Acard 75mg 60 tabletek

Acard to lek zawierający kwas acetylosalicylowy, który hamuje zlepianie się (agregację) płytek krwi. Lek stosowany długotrwale w profilaktyce chorób, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych.

Zawarty w leku Acard - kwas acetylosalicylowy, zaliczany jest do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Kwas acetylosalicylowy wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe, przeciwgorączkowe,  hamujące agregację płytek krwi.

W małych dawkach: 75-150 mg na dobę, głównym działaniem kwasu acetylosalicylowego jest zmniejszenie zdolność płytek do agregacji i hamowanie skurczu naczyń. Aby zaobserwować działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne wymagane jest stosowanie większych dawek kwasu acetylosalicylowego w ciągu doby.


© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.