Naproxen Plus Neoxen żel 100 g

Nowa cena
cena
19,98 zł
Producent Emo-Farm
Pojemność 100 g
Postać leku Żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancja czynna: Naproksen (Naproxenum) 100 mg/g. Substancje pomocnicze: choliny chlorek, chloralu wodzian, lewomentol, etanol 96%, karbomer, trolamina, Nipaguard MPA, Winterminth 7201, woda oczyszczona.

Wskazania

Leczenie miejscowe: - bólu mięśni i stawów po urazach (stłuczenia, zwichnięcia, naderwania itp.); - stanów zapalnych tkanek miękkich - zapalenie ścięgien, więzadeł mięśni i stawów; - choroby zwyrodnieniowe stawów.

Działanie

Lek stosuje się miejscowo na skórę przeciwbólowo i przeciwzapalnie.  W rezultacie następuje zmniejszenie ból i obrzęku oraz powrót sprawności ruchowej. Lek wywołuje na skórze przyjemne uczucie chłodu.

Dawkowanie

Naproxen Plus należy stosować miejscowo na skórę 2 do 6 razy na dobę w odstępach kilkugodzinnych. Ilość użytego żelu należy dostosować do rozmiarów miejsca zmienionego chorobowo. Najczęściej zaleca się jednokrotnie użyć pasek żelu o długości około 4 cm. Po aplikacji, lek rozprowadzić i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu leku należy umyć ręce, o ile leczenie ich nie dotyczy. Leku nie należy przykrywać opatrunkami takimi jak bandaże czy plastry. Dawkowanie u dzieci: Neoxen nie jest stosowany u dzieci poniżej 3 lat.

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Naproxen Plus Neoxen żel 100 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Naproxen Plus Neoxen żel 100 g kupili także:

K2 Vita-Tree MK-7 0,075mg 30 kapsułek

K2 VITA-TREE  to suplement diety dostarczający witaminę K2 MK-7(menachinon-7/K2VITAL®)  rozpuszczoną w oleju słonecznikowym, co ułatwia wchłanianie witaminy  K2 – będącej wsparciem w budowie zdrowych i mocnych kości.

Menachinon-7 (MK-7) – witamina K2 pozostaje znacznie  dłużej w surowicy krwi niż inne formy chemiczne witaminy K. Jest dobrze wchłaniany przez organizm i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

D-Vitum Forte 2000j.m. K2 witamina D i K dla dorosłych 60 kapsułek

Tkanka kostna to struktura podlegająca ciągłej przebudowie. Zachodzą w niej równolegle dwa procesy: rozkładu tkanki kostnej i uwolnienia wapnia oraz tworzenie tkanki kostnej przez wbudowanie wapnia do kości. Najważniejsze jest, aby zachowana była równowaga pomiędzy tymi dwoma procesami. Niestety wraz z wiekiem jest ona zaburzona, gdyż w czasie starzenia się organizmu nasilają się procesy rozkładu tkanki kostnej. Aby przywrócić równowagę niezbędna jest odpowiednia dieta bogata w dużą zawartość witaminy D i K oraz właściwa suplementacja produktami zawierającymi dobrze przyswajalne formy tych witamin.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.