Naproxen Plus Neoxen żel 100 g - NIELOT

cena
19,98 zł
Producent Emo-Farm
Pojemność 100 g
Postać leku Żel
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

Substancja czynna: Naproksen (Naproxenum) 100 mg/g. Substancje pomocnicze: choliny chlorek, chloralu wodzian, lewomentol, etanol 96%, karbomer, trolamina, Nipaguard MPA, Winterminth 7201, woda oczyszczona.

Wskazania

Leczenie miejscowe: - bólu mięśni i stawów po urazach (stłuczenia, zwichnięcia, naderwania itp.); - stanów zapalnych tkanek miękkich - zapalenie ścięgien, więzadeł mięśni i stawów; - choroby zwyrodnieniowe stawów.

Działanie

Lek stosuje się miejscowo na skórę przeciwbólowo i przeciwzapalnie.  W rezultacie następuje zmniejszenie ból i obrzęku oraz powrót sprawności ruchowej. Lek wywołuje na skórze przyjemne uczucie chłodu.

Dawkowanie

Naproxen Plus należy stosować miejscowo na skórę 2 do 6 razy na dobę w odstępach kilkugodzinnych. Ilość użytego żelu należy dostosować do rozmiarów miejsca zmienionego chorobowo. Najczęściej zaleca się jednokrotnie użyć pasek żelu o długości około 4 cm. Po aplikacji, lek rozprowadzić i delikatnie wmasować do całkowitego wchłonięcia. Po zastosowaniu leku należy umyć ręce, o ile leczenie ich nie dotyczy. Leku nie należy przykrywać opatrunkami takimi jak bandaże czy plastry. Dawkowanie u dzieci: Neoxen nie jest stosowany u dzieci poniżej 3 lat.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Naproxen Plus Neoxen żel 100 g - NIELOT

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Naproxen Plus Neoxen żel 100 g - NIELOT kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.