Nafta kosmetyczna z olejem rycynowym Atomizer 100ml

Nowa cena
cena
9,52 zł
Producent New Anna Cosmetics
Pojemność 100 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
Brak produktu

Wskazania

Jest znana od wielu lat jako naturalny środek do pielęgnacji włosów oraz jako środek leczniczy zwalczający dolegliwości skóry głowy i włosów, posiada właściwości odżywcze.

Dawkowanie

Najczęstszą dolegliwością, która nas nęka jest łupież. Dolegliwość ta polega na łuszczeniu się naskórka głowy. Zdrowa skóra odnawia się co 28 dni. Młode komórki powstają w głębszych warstwach skóry i przesuwają się ku górze. Skóra stara się zrobić miejsce młodym komórkom na powierzchni - wówczas widzimy białe spadające płaty. Mimo wszystko łupież można pokonać stosując systematycznie naftę kosmetyczną do włosów.

Nafta kosmetyczna z olejem rycynowym Atomizer 100ml

Świetna nafta, wygodne opakowanie. Faktycznie pozytywnie wpływa na kondycję włosów, których wypada zdecydowanie mniej.,

Świetna nafta, wygodne opakowanie. Faktycznie pozytywnie wpływa na kondycję włosów, których wypada zdecydowanie mniej.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Nafta kosmetyczna z olejem rycynowym Atomizer 100ml kupili także:

MenMag magnez 60mg dla mężczyzn 30 tabletek

Suplement MenMag to męski magnez o poszerzonym składzie. Magnez to jeden z najważniejszych pierwiastków dla ludzkiego organizmu, dlatego MenMag uzupełnia codzienną dietę mężczyzn, wpływając m.in. na skurcze, stres, przemęczenie. Dodatkowe składniki zawarte w suplemencie pomagają utrzymać prawidłowy poziomu testosteronu we krwi, metabolizm białek i glikogenu oraz wspierają naturalną aktywności seksualną (Maca). Witamina B6 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego, przyczynia się też do utrzymania właściwego metabolizmu białka i glikogenu. Te dwa składniki działające w skojarzeniu przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Suplement diety MenMag zawiera składniki dostosowane do męskich potrzeb.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.