zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

Marymoncka 6/6, 01-869 Warszawa

Pojemność 100 ml (70 g)
Postać Spray
Dostępność

Spis treści:

Mustico spray odstraszający komary kleszcze i meszki 100 ml Skład

N,N-dietylo-m-toluamid – 17,17 g/ 100 g,

Olej z Eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany (EC Oil (H/C)) – 1,01 g/ 100 g

Mustico spray odstraszający komary kleszcze i meszki 100 ml Wskazania

  • Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.
  • unikalna formuła o wysokiej skuteczności działania (odstrasza komary do 6h).
  • skuteczność potwierdzona badaniami.
  • do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.
  • może być stosowany przez dzieci od 2 roku życia.

Mustico spray odstraszający komary kleszcze i meszki 100 ml Działanie

Repelent Mustico Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki wykazuje bardzo skuteczne działanie odstraszające komary – po 4 godzinach stwierdzono 100% skuteczności odstraszania. Wysoki poziom odstraszania 95,9% utrzymywał się ponad 6 godzin.

Mustico spray odstraszający komary kleszcze i meszki 100 ml Dawkowanie

Wstrząsnąć przed użyciem. Rozpylić w odległości 15-20 cm od powierzchni ciała. Nie nanosić preparatu bezpośrednio na twarz i szyję. Unikać kontaktu z oczami, ustami oraz z uszkodzoną skórą (otwarte rany, skaleczenia, podrażniona skóra, okolice oczu, ust i błon śluzowych). Nie stosować na dłonie dzieci. Stosować od 2-go roku życia 1 x dziennie, osoby dorosłe 2 x dziennie.

Mustico spray odstraszający komary kleszcze i meszki 100 ml Przeciwwskazania

Środki ostrożności: Działa drażniąco na oczy. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie opłukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Skutki uboczne - nie ma innych niż wynikające z klasyfikacji.

Pierwsza pomoc:

  • Zalecenia ogólne: zanieczyszczoną odzież natychmiast zdjąć, spłukać wodą, nigdy nie podawać niczego doustnie osobie nieprzytomnej.
  • Skażenie drogami oddechowymi: wyprowadzić na świeże powietrze, zapewnić spokój, chronić przed utratą ciepła. skonsultować się z lekarzem.
  • Skażenie skóry: przemyć dużą ilością wody z mydłem, w przypadku wystąpienia nieustępujących dolegliwości skonsultować się z lekarzem, zapewnić dostępność karty charakterystyki.
  • Skażenie oczu: usunąć szkła kontaktowe, natychmiast przemyć dużą ilością wody przez 15 minut przy otwartych powiekach, skonsultować się z lekarzem.
  • Spożycie wypłukać usta wodą, wypić dużą ilość wody, nie wywoływać wymiotów, zwrócić się o pomoc lekarską.

Mustico spray odstraszający komary kleszcze i meszki 100 ml Dodatkowe

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7047/17

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu.


Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Innowacyjny skład zapewnia wyjątkową skuteczność w ochronie przed komarami, meszkami i kleszczami.unikalna formuła o wysokiej skuteczności działania (odstrasza komary do 6h).skuteczność potwierdzona badaniami.do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz.może być stosowany przez dzieci od 2 roku życia.

Działanie

Repelent Mustico Spray odstraszający komary, kleszcze i meszki wykazuje bardzo skuteczne działanie odstraszające komary – po 4 godzinach stwierdzono 100% skuteczności odstraszania. Wysoki poziom odstraszania 95,9% utrzymywał się ponad 6 godzin.

Rejestracja

produkt biobójczy

Sposób aplikacji

na skórę

Monika
Spray działa zadowolająco długo, nie zostawia smierdzacego zapachu. Siedzac na dzialce niezbednik!!!!!!!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.