Mustela Słoneczna Podróż ZESTAW mleczko przeciwsłoneczne SPF50+ 40 ml + Bebe żel do mycia 100 ml + Hydra Bebe mleczko 100 ml - Data ważności 30-03-2017

cena
36,98 zł
Ilość:
Producent Mustela
Pojemność 40ml + 100ml + 100ml
Postać leku Mleczko + żel + mleczko

Dostępna ilość
66% Complete

Skład

Składniki o działaniu natłuszczającym (otrzymywane z orzechów kokosowych) zapobiegaja wysuszeniu skóry przez używaną do mycia wodę.

Wskazania

Mustela Sun Protection
Mleczko przeciwsłoneczne SPF 50+ Bardzo wysoka ochrona, UVA 22 PPD poj. 40ml
Wskazania: bardzo wysoka ochrona przed UVB/UVA skóry dzieci od 1-szych dni życia. Do twarzy
 
Mustela Bebe żel do mycia -  Myje chroniąc równoczesnie naturalną warstwę hydrolipidową skóry główki dziecka. BEZ MYDŁA . Neutralne pH.

Działanie

Rezultatem badań naukowych dotyczących wpływu promieniowania słonecznego na skórę dziecka jest nowa, udoskonalona ochrona przeciwsłoneczna najnowszej generacji opracowana z uwzględnieniem szczególnych potrzeb delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Udoskonalona receptura oparta jest na nowym systemie filtrów organicznych i mineralnych, bez alergizujących filtrów chemicznych (oktokrylen), bez nanoczątsteczek, substancji zapachowych, alkoholu, parabenów. Receptura wzbogacona o naturalny, odżywczy olej z awokado i opatentowany naturalny składnik aktywny. Produkt o bardzo wysokiej tolerancji jest optymalnym wyborem, aby chronić zdrowie i kapitał skóry dziecka dzisiaj i na przyszłość. Mleczko łatwo się nakłada i rozprowadza na skórze, jest niewidoczne po nałożeniu. Formuła wysoce wodoodporna i odporna na ścieranie. Produkt hipoalergiczny opracowany, aby zminimalizować ryzyko reakcji alergicznych.
 

Dawkowanie

Nakładaj odpowiednią ilość produktu i regularnie ponawiaj aplikacje- co 2 h i po wyjściu z wody.

Mustela Słoneczna Podróż ZESTAW mleczko przeciwsłoneczne SPF50+ 40 ml + Bebe żel do mycia 100 ml + Hydra Bebe mleczko 100 ml - Data ważności 30-03-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone