zdjecie zdjecie

Mustela Sun mleczko przeciwsłoneczne SPF50+ 40 ml

cena
27,98 zł
Ilość:
Producent Mustela
Pojemność 40ml
Postać Mleczko
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Mleczko przeciwsłoneczne bardzo wysoka ochrona. Bardzo wysoka ochrona udowodniona klinicznie. 

Skład

Avocado Perseose, naturalny opatentowany składnik aktywny, który wzmacnia barierę ochronną skóry i chroni zasoby komórkowe przed uszkodzeniami spowodowanymi przez UV. Avocado Perseose chroni bogactwo komórkowe skóry. Olej z awokado działa emoliencyjnie, wspiera regenerację komórek. Witamina E chroni przed wolnymi rodnikami. System foto-ochronny Anty UVB UVA - Wysoka wodoodporność.

Wskazania

Skóra wrażliwa i nietolerująca słońca, również ze skłonnością do atopii. Bardzo wysoka ochrona przed UVB i UVA. 

Działanie

Krem przeciwsłoneczny to bardzo wysoka ochrona o doskonałej tolerancji, w 100% dostosowana do potrzeb skóry niemowląt i dzieci.  Avocado Perseose®, naturalny opatentowany składnik aktywny, który wzmacnia barierę ochronną skóry i chroni zasoby komórkowe przed uszkodzeniami spowodowanymi przez UV.

Dawkowanie

Mleczko do twarzy. W celu zachowania optymalnej ochrony nakładaj obficie na osuszoną skórę, nie rzadziej niż co 2 godziny i po każdej kąpieli (np. 5 razy dziennie). Unikaj bezpośredniej ekspozycji niemowląt i małych dzieci na słońce. 

Opinie o Mustela Sun mleczko przeciwsłoneczne SPF50+ 40 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.