Mustela Maluszek na wakacjach 2018 żel do mycia 100 ml + woda oczyszczająca bez spłukiwania 100 ml + mleczko przeciwsłoneczne SPF50+ 40 ml [ZESTAW]

Producent Mustela
Pojemność 100ml + 100ml + 40ml
Postać Zestaw
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Wskazania

Mustela Bebe woda oczyszczająca 100 ml

Łagodna woda oczyszczająca bez spłukiwania dla niemowląt i dzieci, do twarzy i pośladków, przeznaczona do stosowania od pierwszych dni życia.

Mleczko przeciwsłoneczne SPF 50+ do twarzy

Mleczko przeciwsłoneczne SPF 50+, opracowane w efekcie ważnych odkryć dokonanych w dziedzinie reakcji skóry dziecka na promieniowanie słoneczne, przeznaczone jest specjalnie do ochrony przeciwsłonecznej wrażliwej skóry dzieci i niemowląt już od pierwszej ekspozycji na słońce*.

Nowy system filtrów organiczno-mineralnych zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UVB (faktor SPF 50+), a także UVA, dostosowaną do potrzeb delikatnej skóry niemowląt i dzieci.

Działanie

Mustela Bebe woda oczyszczająca 100 ml

• Skutecznie i delikatnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia.

• Zmiękcza skórę noworodka (1), niemowlęcia i dziecka.

Mustela Bebe Delikatny żel do mycia 100 ml

• Skutecznie oczyszcza chroniąc jednocześnie delikatną skórę ciała i głowy noworodka (1), niemowlęcia i dziecka.

• Działa łagodząco i kompensuje wysuszające działanie wody.

• Nie szczypie w oczy.

Mleczko przeciwsłoneczne SPF 50+ do twarzy

Zapewnia wzmożoną ochronę komórek pozwalającą zachować naturalne mechanizmy obronne skóry i zapobiegać uszkodzeniom na poziomie komórkowym dzięki połączonemu działaniu chronionego patentem kompleksu roślinnego na bazie awokado oraz witaminy E o działaniu przeciwutleniającym.

Olejek z awokado wzmacnia barierę skórną i ogranicza odwadnianie się skóry.


Opinie o Mustela Maluszek na wakacjach 2018 żel do mycia 100 ml + woda oczyszczająca bez spłukiwania 100 ml + mleczko przeciwsłoneczne SPF50+ 40 ml [ZESTAW]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.