MUSTELA BEBE PhysiObebe płyn oczyszczający 300ml

cena
29,88 zł
Ilość:
Producent Mustela
Pojemność 300 ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

Do codziennego oczyszczania skóry noworodków niemowląt i dzieci - bez ograniczeń wiekowych. Nie wymaga spłukiwania. Przeznaczony do pielęgnacji pośladków i twarzy.

Działanie

Skutecznie usuwa brud i pozostałości wodoodpornych kremów. Przeznaczony do skóry bardzo wrażliwej: nie zawiera mydła, posiada neutralne pH, nie powoduje łzawienia oczu dziecka. Dzięki zawartości alantoiny i aloesu skóra staje się gładsza. Przebadany, aby zminimalizować prawdopodobieństwo reakcji alergicznych.

Dawkowanie

Oczyścić skórę przy pomocy bawełnianego płatka kosmetycznego. Powtarzać aż do momentu, kiedy skóra będzie zupełnie czysta. Nie spłukiwać. Delikatnie wytrzeć do sucha, zwracając szczególną uwagę na okolice pośladków i fałdy skóry. Posiada opinię IMiD.

MUSTELA BEBE PhysiObebe płyn oczyszczający 300ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt MUSTELA BEBE PhysiObebe płyn oczyszczający 300ml kupili także:

EMOLIUM Emulsja do kąpieli 400 ml

Emolient Emolium emulsja do kąpieli zalecany jest do codziennej higieny skóry wrażliwej, suchej i skłonnej do podrażnień. Po zastosowaniu chroni skórę i sprawia, że staje się mniej podatna na podrażnienia, jednocześnie łagodząc już te istniejące. 

Emulsja długotrwale nawilża i natłuszcza skórę, tworząc na jej powierzchni aktywną barierę lipidową, która dostarcza w głąb naskórka lipidy i zatrzymuje wodę w skórze. Chroni skórę przed utratą wody i działaniem czynników zewnętrznych.

Podstawowym działaniem emulsji jest delikatnie mycie skóry, zapewniając jej zdrowe funkcjonowanie.

D-Vitum witamina D dla niemowląt 96 kapsułek

Preparat bogaty w witaminę D, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów. Bierze ponadto udział w procesie wchłaniania wapnia i fosforu a jej niedobór może prowadzić do krzywicy (tj. nieprawidłowego formowania się kości i zębów). Ilość witaminy D, choć zawarta w pokarmie matki, może nie pokryć dziennego zapotrzebowania dziecka na ten pierwiastek. Dodatkowo w okresie jesienno-zimowym przy ograniczonym nasłonecznieniu synteza witaminy D w skórze dziecka plasuje się znacznie poniżej normy. Zaleca się wówczas uzupełnianie niedoborów witaminy D w codziennej diecie malucha. 

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.