zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent USP Zdrowie
Adres


Pojemność 20szt
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Skład

Skrobia kukurydziana, Skrobia kukurydziana pre-żelowana, Nośnik: Hydroksypropylometyloceluloza, Fruktooligosacharydy, Lactobacillus helveticus SP 27, Bifidobacterium longum BI-05, Lactobacillus plantarum Lp-115, Lactobacillus casei Lc-11, Lactococcus lactis LI-23, Lactobacillus rhamnosus Lr-32, Bifidobacterium bifidum Bb-02, Streptococcus thermophilus St-21, Substancja glazurująca: Guma Gellan, Bifidobacterium breve Bb-03, Substancja przeciwzbrylająca: Sole magnezowe kwasów tłuszczowych, Substancja glazurująca: Szelak, Barwnik: Dwutlenek tytanu, Stabilizator: Kwas askorbinowy, Nośniki: Kwas alginowy, Cytrynian trietylowy; Substancja zagęszczająca: Mączka chleba świętojańskiego, Oliwa z oliwek.

Wskazania

- w trakcie i/ lub po antybiotykoterapii,

- w zaburzeniach czynnościowych jelit (m.in. wzdęcia, zaparcia, zespół jelita drażliwego),

- w biegunce o różnej etiologii,

- w schorzeniach o podłożu alergicznym,

- w zwiększonej skłonności do infekcji (przeziębienia).

Działanie

Multilac jest nowoczesnym preparatem - synbiotykiem, który zawiera 9 wyselekcjonowanych żywych szczepów bakterii probiotycznych.

Posiada innowacyjny proces enkapsulacji zapewniający zwiększoną trwałość i skuteczność bakterii probiotycznych.

Dawkowanie

Dzieci i dorośli (które potrafią połknąć kapsułkę): 1 kapsułka raz na dobę (najlepiej na noc). Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Przeciwwskazania

Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

- w trakcie i/ lub po antybiotykoterapii,- w zaburzeniach czynnościowych jelit (m.in. wzdęcia, zaparcia, zespół jelita drażliwego),- w biegunce o różnej etiologii,- w schorzeniach o podłożu alergicznym,- w zwiększonej skłonności do infekcji (przeziębienia).

Działanie

Multilac jest nowoczesnym preparatem - synbiotykiem, który zawiera 9 wyselekcjonowanych żywych szczepów bakterii probiotycznych.Posiada innowacyjny proces enkapsulacji zapewniający zwiększoną trwałość i skuteczność bakterii probiotycznych.

Kinga
Zdecydowanie polecam Multilac w okresach o obniżonej odporności, w czasie przyjmowania antybiotyków czy w trakcie biegunki. Zgodnie z tym co podaje ulotka dawkowanie to 1 kapsułka dziennie więc cena za 20 kaps. jest przystępna.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.