Mucotussin syrop 190 ml USTAWA!

Producent Boehringer Ingelheim
Pojemność 190 ml
Postać Syrop
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Lek na receptę TAK

Spis treści:

Wskazania

Syrop na kaszel suchy.

Działanie

Terapia syropem Mucotussin zapewnia szybką i długotrwałą ulgę od suchego, drażniącego / męczącego kaszlu. Początek działania następuje już w ciągu 15 min. od podania leku, a efekt przeciwkaszlowy utrzymuje się nawet do 6 godzin. Syrop Mucotussin nie zawiera cukru, alkoholu (etanolu) ani sztucznych barwników, dzięki czemu może być stosowany zarówno przez pacjentów chorych na cukrzycę, jak również dzieci już od 12 roku życia.

Dawkowanie

15 ml trzy raz dziennie co 6-8 godzin - dorośli i dzieci powyżej 12 lat. Nie należy przyjmować lekarstwa dłlużej niż 3-5 dni.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Mucotussin syrop 190 ml USTAWA!

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.