zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 32

Adres

ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa

Pojemność 800g
Postać Proszek
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Pierwszy rok życia to czas intensywnego wzrostu i rozwoju maluszka. Jeśli twój szkrab ukończył już 6. miesiąc życia i nie może być karmiony piersią to wraz z lekarzem możecie rozważyć podawanie mu mleka następnego NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O.

Mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O to mleko następne, które może być stosowane jako jeden z elementów diety dziecka po 6. miesiącu życia jeśli karmienie piersią nie jest możliwe. Zawiera ono m.in.: DHA* oraz immunoskładniki – cynk*,  żelazo*, witaminę D* (czyli składniki mineralne i witaminy, uczestniczące w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego niemowląt). Dodatkowo, mleko następne w proszku NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O zawiera kultury bakterii Lactobacillus reuteri oraz wyłącznie laktozę. W skład mleka NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O wchodzą także: zaawansowana technologia białka OPTIPRO® oraz wyselekcjonowane oleje roślinne (mleko NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O nie zawiera oleju palmowego). Zawiera ono również oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak ta w mleku kobiecym.

Zaufaj Nestlé, ponieważ wspólnie z nami możesz zapewnić swojemu maluchowi zbilansowaną dietę dopasowaną do jego wieku. Pamiętaj, że mleko następne w proszku NAN OPTIPRO® Plus 2 HM-O przeznaczone jest dla zdrowych niemowląt powyżej 6. miesiąca życia, które z różnych przyczyn nie mogą być karmione piersią. Decyzje o rozpoczęciu żywienia uzupełniającego zawsze należy podejmować po konsultacji z lekarzem. Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.

- Dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia, które nie mogą być karmione piersią

-  OPTIPRO®  - zaawansowana technologia białka

- Oligosacharyd 2’FL o strukturze identycznej jak w mleku mamy

-  Kultury bakterii L. reuteri

- Zawiera immunoskładniki* i DHA*

*zawartość zgodnie z przepisami prawa

Skład

STARA RECEPTURA:

mleko odtłuszczone, koncentrat białka serwatkowego (z mleka), oleje roślinne (oleina palmowa, niskoerukowy olej rzepakowy, olej kokosowy, olej , łonecznikowy), maltodekstryna, permeat serwatkowy (z mleka), laktoza (z mleka), oligosacharydy (galaktooligosacharydy, fruktooligosacharydy) 4,75%, cytrynian wapnia, cytrynian potasu, fosforan wapnia, emulgator (lecytyna sojowa), chlorek magnezu, cytrynian sodu, witaminy (C, E, kwas pantotenowy, niacyna, B1, A, B6, B2, D3, K1, kwas foliowy, biotyna, B12), chlorek sodu, siarczan żelazawy, siarczan cynku, kultury bakterii Lactobacillus reuteri (DSM 17938*), siarczan miedzi, selenian sodu, jodek potasu, *zgodnie z licencją BioGaia AB

NOWA RECEPTURA:

mleko odtłuszczone, laktoza (z mleka), oleje roślinne (olej słonecznikowy, olej kokosowy, olej rzepakowy), odmineralizowana serwatka (z mleka), permeat serwatkowy(z mleka), cytrynian wapnia, olej rybi, cytrynian potasu, emulgator (lecytyna sojowa), fosforan wapnia, chlorek magnezu, 2'-fukozylo-D-laktoza (2'-FL) (z mleka), cytrynian sodu, witaminy (C, E, niacyna, kwas pantotenowy, B1, B2, A, B6, kwas foliowy, K1, D3, biotyna, B12), chlorek sodu, siarczan żelaza (II), siarczan cynku, kultury bakterii Lactobacillus reuteri (DSM 17938*), siarczan miedzi (II), siarczan manganu, jodek potasu, selenian (VI) sodu. *zgodnie z licencją BioGaia AB

Wskazania

Mleko Nan Optipro Plus 2 zalecane jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia

Dawkowanie

Sposób przygotowania

1. Umyj dokładnie ręce zanim zaczniesz przygotowywać mleko.

2. Umyj dokładnie butelkę, smoczek i nakrętkę tak, aby zostały usunięte wszelkie pozostałości mleka.

3. Wygotuj przez 5 minut. Pozostaw pod przykryciem do chwili użycia.

4. Doprowadź wodę pitną do wrzenia i gotuj przez 5 minut; pozostaw do ostygnięcia.

5. Odmierz zgodnie z tabelą karmienia odpowiednią ilość letniej wody, o temp. 37°C i wlej do wygotowanej butelki.

6. Posługuj się wyłącznie załączoną miarką. Upewnij się, że załączona miarka jest umyta i dobrze osuszona, zanim jej użyjesz.

7. Zgodnie z tabelą karmienia odmierz dokładnie i wsyp do butelki odpowiednią do wieku niemowlęcia ilość płaskich miarek proszku.

8. Po użyciu umieść miarkę tak, jak pokazano na rysunku.

9. Zakręć butelkę i potrząsaj nią aż do całkowitego rozpuszczenia się proszku.

10. Zamknij dokładnie puszkę po każdym użyciu i przechowuj w suchym i chłodnym miejscu (5-25°C). Zawartość zużyj w ciągu 3. tygodni po otwarciu opakowania.

Tabela karmienia

Wiek niemowlęcia 7.-9. miesiąc - Ilość na porcję - Przegotowana woda w ml* 210 - Płaskie miarki** 7  - Dzienna liczba karmień- Nan Optipro Plus 2 4-3 - Inne 1-2***

Wiek niemowlęcia 10.-12. miesiąc - Ilość na porcję- Przegotowana woda w ml* 210 - Płaskie miarki** 7- Dzienna liczba karmień  - Nan Optipro Plus 2 3-2 - Inne 2-3***

Uwaga! Podana wielkość porcji jest średnią, jaką zjada dziecko w danym wieku zależnie od indywidualnych potrzeb. Różnice mogą dotyczyć również liczby posiłków. Zawsze konsultuj ilość posiłków z lekarzem prowadzącym.

* Aby utrzymać odpowiednią ilość żywych kultur bakterii, przegotowana woda powinna być ostudzona do temperatury zbliżonej do temperatury ciała (ok. 37°C).

** Pamiętaj: używaj tylko załączonej miarki. Użycie większej lub mniejszej ilości proszku niż wskazana może prowadzić do odwodnienia organizmu lub do niedożywienia niemowlęcia. Nie zmieniaj proporcji wody i proszku bez porozumienia z lekarzem.

*** W tym wieku zgodnie ze schematem żywienia niemowląt możesz zacząć rozszerzać dietę dziecka o posiłki inne niż mleko. Skonsultuj się z lekarzem przed wprowadzeniem nowych posiłków. Jeśli lekarz zaleci wcześniejsze podawanie innych posiłków, odpowiednio zmniejsz ilość podawanego mleka.

Nan Optipro Plus 2 mleko następne w proszku dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia stanowi tylko część zróżnicowanej diety niemowlęcia. Nie może zastępować mleka matki przez pierwsze sześć miesięcy życia niemowlęcia. Po zakończeniu karmienia mlekiem następnym Nan Optipro Plus 2, skonsultuj z lekarzem kontynuację karmienia mlekiem modyfikowanym Nan Optipro Plus 3 - mleko modyfikowane dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci powyżej 1. roku życia.

Ważna informacja: Karmienie piersią jest najlepszym sposobem żywienia niemowląt i powinno być kontynuowane tak długo, jak to możliwe. Zanim zdecydujesz się stosować mleko modyfikowane, zasięgnij porady lekarza.

Dodatkowe

WAŻNE: Nieprzegotowana woda, niewygotowane butelki lub nieprawidłowe przygotowanie mleka może zaszkodzić Twojemu dziecku.

UWAGA: Zawsze przed przygotowaniem porcji mleka przegotuj wodę i wyparz butelkę. Pamiętaj, aby przygotować mleko zgodnie z instrukcją na opakowaniu i każdorazowo przygotuj tylko jedną porcję mleka, którą od razu podasz dziecku. Niewłaściwe przygotowanie, przechowywanie może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. Nie przechowuj resztek mleka - niezjedzoną porcję mleka należy od razu wyrzucić. Zawsze przytrzymuj dziecko podczas karmienia. Dziecko pozostawione bez opieki może się zakrztusić.

Kategoria

Mama i dziecko

Postać

Stosowanie

Mleko Nan Optipro Plus 2 zalecane jest dla dzieci powyżej 6 miesiąca życia

Justyna
na mleko nan optipro plus 2 przeszliśmy zaraz po nan optipro plus 1. Polecam to mleczko, szczególnie, że często jest promocja. Opinie na ceneo potwierdziły mój wybór. Występuje w dwóch pojemnościach: nan optipro plus 400 g oraz nan optipro plus 800 g zawsze mam wybór czy kupić mniejszą czy większą puszkę. Kiedyś to mnleczko miał rossmann i biedronka ale teraz kupuję tu w aptece internetowej.

Anna
Super opakowanie, łatwość w przygotowaniu, ewidentnie najlepsze mleko jakie córka do tej pory piła. Super skład, konsystencja i ewidentnie córce smakowało. Moim zdaniem najlepsze mleczko na rynku :)

Roksana Wiśniewska
Rewelacja, mój synek uwielbia to mleczko. Próbuję wszystkiego co mu podaje i smak jest super ☺️

Anna
Super mleczko, cudowny skład, konsystencja i super opakowanie. Najlepsze mleczko jakie piła córka :) łatwe w przygotowaniu, w pięknej puszce :) najlepsze na rynku :) polecamy

Anna
Super mleczko, fajna konsystencja, super skłąd i piękne opakowanie. Najlepsze na rynku wśród mleczek . Szybkie i łatwe w przygotowaniu, więc każda mama da sobie radę :)dla dzieci. bardzo polecam :)

Marzena
Mleko NAN2 łatwo się rozpuszcza w wodzie. Dziecku smakuje, pomimo że jest wybredny. Wiele mlek musieliśmy przetestować. Jestem zadowolona a moje dziecko jeszcze bardziej.

Iga
Szczerze bardzo polecam mleczko, synek zajada ze smakiem, nie ma problemow z brzuszkiem a w dodatku moge przygotowac w kazdej wodzie i nie ma grudek jak w innych mlekach i ta wygodna puszka, w jednej rece moge miec synka, druga robic mleko, bardzo szybko i komfortowo, polecam wszystkim :)

Anna
Mleczko z dobrym składem i smakuje maluszkowi a ja zadowolona że smakuje i je :) opakowanie bardzo mocno rzuca się w oko a maluszkowi też się podoba.

Natalia
Super mleczko. Wygodne opakowanie, fajny skład- zero brzuszkowych problemów.

Lonia
Bardzo dobre mleczko pod względem składu ale oczywiście dziecko zaakceptowalo jej bez najmniejszego ale... Jako młoda mama szukałam dobrego mleczka i powiem z czystym sumieniem ,że te jest THE BEST Fajnie wychodzi cenowo, opcja zamowienia wielopaku super ????zawsze kilka zł zostaje na inny gadżet dla maluszka ????

Roksana
Mleko nan optipro plus podawalam synowi i nie wyobrażałam sobie nie dawać też córce, wysoka jakoś produktu, świetne opakowanie, bardzo dobra cena i najważniejsze smakuje dzieciom i zjadają bez problemu

Dominika
Mleko sprobowalismy i nie chcemy innego. Jest bardzo dobre, córeczka nie ma po nim problemów zolądkowych. I zajada się nim że smakiem.

Dominika
Polecam te mleczko

Daria
Moim zdaniem Mleko modyfikowane NAN Optipro Plus 2 jest jednym z lepszych na rynku. Odpowiednie składniki dobrane specjalnie dla wrażliwych małych brzuszków. Proszek szybko się rozrabia i nie tworzą się grudki. W smaku delikatny i synek je uwielbia.

Ola
Mleko, które jako jedyne przypasowało mojemu dziecku. Swietny skład, w porównaniu z innymi mlekami następnymi dostępnymi na rynku. Corka pije je ze smakiem ❤️????

Justyna
Z całego serca polecam mleczko NAN OPTIPRO PLUS 2! Mój synek na sam widok butelki wyrywa sie do karmienia :) Zależało mi, aby mleko następne było jak najbardziej zbliżone do mleka matk, poniewaz moj syn ma problemy z jelitem i byl to strzał w dziesiątkę. Zawiera oligosacharyd o takiej samej strukturze jak w kobiecym pokarmie. Skład mleka zawiera też immunoskładniki, DHA, wysokiej jakości białko i aktywne szczepy bakterii L. ruteri, które mają ogromny wpływ na rozwój dziecka, a dobrze nakarmiony bobas to szczęśliwy bobas. Dodam też, ze bardzo podoba mi sie opakowanie mleka, wygląda estetycznie, ale też jest trwałe, dlatego też jestem spokojna że mleko jest dobrze przechowywane.Ma tez w "dekielku" okienko, które pozwala skontrolować ile pokarmu jeszcze zostało. Reasumując skład SUPER, opakowanie SUPER, nie żałuję, że wlasnie to mleko wybrałam dla swojego dziecka.

Roksana Sz.
Wedlug mnie najlepsze mleko. Coreczka nie ma zadnych dolegliwosci brzuszkowych. Bez oleju palmowego wiec super. Opakowanie fajne, trwale i estetyczne. Same + polecamy

Ewelina
Super opakowanie , odpowiednie składniki dobrane specjalnie dla wrażliwych małych brzuszków , łatwo rozpuszcza się w wodzie . To jedyne o czym mogę napisać ponieważ to mleko nie przekonało mojego malucha być może nie jest jeszcze gotów na mleczko zastępcze ale nie tracimy nadziei będziemy próbować dalej .

Paulina
Mleko ma super skład, dzięki czemu tak bardzo smakowało mojemu synkowi. Nie było żadnych problemów z brzuszkiem, mleko robi się ekstremalnie szybko. Pudełko na pewno Nam się przyda, a kolejnym mlekiem które kupię będzie już na pewno to. Polecam

Katarzyna
Odstawiamy się od piersi i to jest super mleko. Córce smakuje , nie pluje jak innymi. Nie mamy kłopotów z brzuszkiem. A skład jest rewelacyjny.

Magdalena
Polecam Mleko Nam OPTIPRO plus 2. Mój synek je uwielbia. Ma pyszny smak, idealna konsystencja oraz wygodne opakowanie ????????

Agata
Moim zdaniem jest to jedno z lepszych mlek następnych na rynku. Syn bardzo je lubi, a co najważniejsze nie ma po nim żadnych problemów brzuszkowych. Bardzo dobry skład, proste w przygotowaniu, estetyczne opakowanie. POLECAM

Agnieszka
Bardzo dobre mleko. Jest dobrze tolerowane przez moją córkę - nie ma po nim problemów z brzuszkiem, ani ulewań.Wypija całą butelkę z ochotą. Dobrze się rozpuszcza. Dobry skład,zawiera wszystkie składniki odżywcze niezbędne do prawidłowego rozwoju maluszka. Wygodna puszka ułatwia stosowanie i przechowywanie.

Monika
Mleko przypadło do gustu mojej córce mi także, dobrze rozpuszcza się w wodzie. Ma przyjemny zapach,brzuszek nie boli a to najważniejsze.

Paulina
Mleko ma super skład, dzięki czemu tak bardzo smakowało mojemu synkowi. Nie było żadnych problemów z brzuszkiem, mleko robi się ekstremalnie szybko. Pudełko na pewno Nam się przyda, a kolejnym mlekiem które kupię będzie już na pewno to. Polecam ☺

Kingahandy
Nasze ulubione mleko modyfikowane, dobry skład, smaczne, nie ma ulewania ani dolegliwości trawiennych po spożyciu. Ekonomiczne opakowanie w przystępnej cenie. Według mnie najlepsze :)

Justyna
Polecam!

Lena
Polecam!

Daria
Razem z moją córeczką jesteśmy bardzo zadowolone z mleczka Nan Optipro Plus 2 :-) zero bóli brzuszka, malutka nawet nie odróżniła go od mojego mleczka, zajada aż miło patrzeć. Skład tego mleka jest bardzo dobry, a opakowanie w puszce bardzo wygodne, nic się nie rozsypuje po kątach. Polecam serdecznie to mleczko:)

Daria
Przeszłam na to mleczko kiedy córeczka miała pół roku, nawet się nie zorientowała że to nie mleko mamy, bardzo jej smakuje:) zero bólu brzuszka. Skład jeden z lepszych jakie oferuja mleka modyfikowane, bardzo wygodne opakowanie puszki.

Monika
Bardzo dobry skład, idealna konstystencja, wygodne opakowanie to już na samym początku można zauważyć. A największą zaletą jest to, że smakuje maluszkowi i nie ma problemów z brzuszkiem.

Justyna
Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.